Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gáz, ha csunyák a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha csunyák a fogaim társkeresés szempontjából?

Figyelt kérdés

Sajnos elég fiatalon romlásnak indultak a fogaim, utána teli tömték amalgán tömésekkel és még dohányzok is.

Így elég sárgák a fogaim, vannak még amalgán tömések a számba- párat lecseréltettem - azok jók, de messziről olyan mintha rohadnának, pedig próbáltam javítani a szájhigéniámon, de olyan érzésem van mint halottnak a csók.


Eddig nem volt probléma az ismerkedéssel, csak most lett vége egy hosszabb kapcsolatomnak. Őt nem zavarta, de másoknál ez mennyire befolyásoló tényező? Vagy csak ne mosolyogjak?


25/f


2021. jún. 5. 22:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Sok embernek van amalgán tömése, nem lesz attól senki igénytelen.

A sárga fogakon segít egy fogfehérítés, persze ha nem túl érzékeny.

2021. jún. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nagyon
2021. jún. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is gáz, mondom úgy, hogy nekem se tökéletes a fosorom, de a sárga fog az nem valami esztétikus. Menj el fogorvoshoz és apránként csináltad meg, hidd el, az önbizalmad is megnő tőle.
2021. jún. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Sajnos a fogfehérítéshez érzékenyek a fogaim - kálcium hiányos is voltam - illetve kiidegeltek a felső fogsoromból 5-öt bal 2-3-4-5-6ost, ami emiatt kezdi elveszteni a színét. (egy ciszta volt az arcüregembe, amibe beleértek a gyökerek, így műtét miatt kellett idegelni)

Itt csak az segítene, ha kihúzatnám az összeset és implantátum vagy protkót kapnék, az meg alapjáraton drága és 25 évesen azt is korainak érzem - mm a műfogsort, implantátum lehet hogy lesz, de nem kapásból 6-7 fogra.

2021. jún. 5. 23:15
 5/12 anonim ***** válasza:
38%

Mondanék valami bíztatót, de sajnos ha őszinte vagyok a fogaknak részemről nagy szerepe van. Ha egy nőnek valami hiba van a fogsorában akkor maga az a szerethető érzés is eltünik. Nincs vele bajom, csak nem akarok tőle semmit.

Valahogy mindenképpen old meg a helyzetet, ha nem is most majd idővel. 25 éves vagy még fiatal. Az igazi élet 30 éves korban indul be. Addigra old meg a problémát és csöppenj az életbe. ^^

23/f

2021. jún. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Nem kell protkó meg implantátum. Ha csak esztétikai hiba, akkor lehet héját tetetni a fOgakra: [link]
2021. jún. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%

Ha a fogaid nincsenek rendben akkor az azt jelenti, hogy az életed sincs rendben.


Ha anyagilag azon a szinten vagy, hogy alap szinten tudsz tartalékolni + valamennyire igényes vagy, akkor megcsináltatod a fogaidat.

2021. jún. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Amalgám lesz az a szó, amit kerestek :)



Nekem fogzománc dysplasia-m van, nem rohad, csak esztétikailag szarul néz ki. A nőknek nem nagyon tetszik, holott egészségesek a fogaim.



37F incel

2021. jún. 6. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is nagyon számít, hogy valakinek milyenek a fogai, nem csak esztétikailag, hanem önbizalomban is sokat dob az emberen, na meg ott van még a rossz fogak miatti szájszag. Sajnos a mai világban, egyesek meg sokan előbb vesznek többszázezres telefont, mert attól várják a csajmágnes efektust, mint, hogy elmenjenek a fogorvoshoz.
2021. jún. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem gáz. Az első amit megnézek az a fogsor. Ha látom, hogy csúnya, reflexből hátrébb lépek az illetőtől, nem akarok szájszagot érezni. Ez van. Lehet nem vagyok normális, de undorodom az ilyen emberektől. Innen a gyakoriról is volt már "szerencsém" 3 méterről is bűzlő szájszagú pasashoz megspékelve a terjengő izzadság szaggal.
2021. jún. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!