Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, mi a minimum fizetés egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mi a minimum fizetés egy férfinak, ami után egyáltalán szóba álltok, ismerkedtek vele? (Randi)

Figyelt kérdés

2021. jún. 7. 16:21
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
42%

5-600

De csak mert szeretném, ha a gyerekemnek meglenne mindene...

2021. jún. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
87%
9. De mi van azokkal a szép nőkkel, akik keveset keresnek, mondjuk alkalmazottként 200-300 ezret? Nekik is mindnek jóképű ÉS jómódú párjuk van? Tényleg 1,5 milliós nettóval nem jól kinézőként nem tudsz találni egy helyesen kinéző nőt? Tényleg érdekel a dolog, nem kötözködésből kérdezem.
2021. jún. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
74%

12.


A nettó 300 mióta "kevés"?


A többivel egyetértek.

2021. jún. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:

#10 Élőben még úgyabbul elhajtanak, ha valakihez odamész és megemlíted, hogy egyébként árufeltöltő vagy.

"Szia szépség... Egyébként földműveléssel, állattenyésztéssel foglalkozom. - Aha értem, megbocsátasz egy pillanatra, ki kell mennem a..."

"Jó estét, hogy van?... Egyébként biztonsági őr vagyok. - Jajj értem, a barátnőm épp keres, kilépek a..."

"Szia, orvos/mérnök/ügyvéd vagyok! - Aha, persze hogy elmegyek veled vacsorázni, igen itt a számom, bármikor találkozhatunk!"

2021. jún. 7. 16:53
 15/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem turkálok a potenciális párom zsebében. Míg csak ismerkedünk, végképp nem. Az sem zavar, ha átmenetileg munkanélküli, mert bárki, bármikor kerülhet ilyen helyzetbe manapság és még csak rosszul sem kell végeznie a munkáját, annyi helyen pofára mennek.

Az viszont érdekel, hogy mi a foglalkozása, szereti-e, amit csinál és meg van-e elégedve úgy általában az életével.


Szóval, tőlem lehet árufeltöltő vagy segédmunkás is,ha szereti csinálni és elég neki a keresete, de ne kelljen azt hallgatnom, hogy jajj de elege van abból, hogy havi 170 nettót keres és beleszakad a munkába, mert az ilyen elégedlenkedő embereket nem szeretem, akiknek csak sír a szájuk, de semmit nem tesznek azért, hogy előrébb jussanak.

2021. jún. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
100%
Abból, hogy valakinek mi a munkája nem feltétlenül derül ki a fizetése. Mondjuk, ha valaki informatikus, akkor ez jelentheti azt is, hogy egy iskolában rendszergazda havi 150 ezerért, vagy azt is, hogy szenior programozó egymillió feletti fizetéssel.
2021. jún. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
21%
#12, elsősorban kinézet számít, pénz csak akkor, ha tényleg extrém összegekről beszélünk. Esetemben az olyan nők, akiket említesz nem pénz alapján fognak választani jellemzően és ilyetén nem én leszek a választottjuk (biztos van kivétel, de találd meg...). Nem mellékesen gyorsan fogy a pénz, ha a nődnek is te fizeted a tengerentúli utakat, hoteleket... Magamnak elég, tudok (tudtam) sokat utazni, drága hobby-ra telik (vitorlázás...), de ahhoz kevés, hogy mindent én fizessek a csajomnak + még a kinézetemet is kompenzáljam vele.
2021. jún. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
100%

Elöljáróban: Bp-n dolgozom, 350.000-t keresek, 31 éves vagyok, saját lakásban élek; korban hozzám illő (tehát nem 50+-os vagy nyugdíjas), helyi férfit keresek.


Nekem igazából az számít, hogy legyen egy minimálbéres fix munkája (ami nálam kizáró ok, az a tartós munkanélküliség, a segíly és a Bp-n fizikai közmunka), ill. hogy abból, amit keres, el tudja magát úgy tartani, hogy ne mást pumpoljon, és ne arra készüljön, hogy majd engem megkopaszt, és beteszi hozzám a popóját (pl. ha ismerkedés elején már célozgat az összeköltözésre, pénzt kéreget, ha meghívom, a legdrágább kaját rendeli stb.). Ez meg nyilván élethelyzettől függ, hogy akkor mégis mennyi az annyi. Ha kell fizetnie hitelt, gyt.-t, van tartós egészségügyi költsége, akkor nyilván több pénz kell neki, mintha szintén lenne lakása vagy egyelőre a szüleivel é és nincs egyéb nagyobb fix költsége.

Ill. ha keveset keres, akkor azért ami pénze megmarad a rezsi stb. kifizetése után, be sörre meg cigire menjen kizárólagosan.


Mondjuk előre nem szoktam ezekre konkrétan rákérdezni, így nem is feltétlen kérdés, hogy szóba állnék-e vele, hanem hogyha bármi ilyen negatívum kiderül ismerkedés közben, akkor befejezem az ismerkedést. Nem vagyok az a fajta anyagias típus, aki cipőmárka meg autómárka alapján osztályoz férfiakat (sőt, nincs is autóm pl., nem is várom el). Ami kizáró ok első blikkre, az a nagyon durva igénytelenség, ápolatlanság - ezt sokan a szegénységgel asszociálják, ezért biztos páran megvetnek... de ez nem pénzfüggő sajnos, van pár elég gazdag, főleg reálos ismerősöm, aki arra nem képes, hogy a 11 éves kora óta hordott, kiszakadt, hónaljfolttól sárga pólói helyett újat vegyen, karban tartsa a szakállát stb.

2021. jún. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
74%

Orvos (attól függ) és ügyvéd biztos nem főnyeremény párkapcsolat szempontjából, már aki nem csak pénzeltetni akarja az életét, hanem élni is vele.


Az a nő, meg aki a leendő gyerekei miatt keres vagyonsabb fószert, az inkább keresen magának egy jólfizető állást! Ugyanis apuci bármikor leléphet a milliós, százezres fizetéssel, abból egy-két tizest otthagyva gyerektartást címén, azt lőttek a "gyerekemnek mindene meglesz" elgondolásnak. Csak akkor lesz meg mindene, ha te megkeresed a rávalót.

2021. jún. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
81%

Nem igazán tudom elképzelni ezt a szituációt:

Pasi: Szia.

Én: Mennyit keresel?


Én elég sokat ismerkedek valakivel mire felmerül az, hogy mennyit keres. Ilyen nyíltan soha sem kérdeznék rá, ez alapvető bunkóság.

Nyugi, ha egy igazi nőnek nem kellesz, az nem a pénzed miatt van.

2021. jún. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!