Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, mi a minimum fizetés egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mi a minimum fizetés egy férfinak, ami után egyáltalán szóba álltok, ismerkedtek vele? (Randi)

Figyelt kérdés

2021. jún. 7. 16:21
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
54%
Ez olyan hülye kérdés. Először is legyen okos, tájékozott és kedves. Utána jön a többi. Előbb jövök össze egy kedves, alacsonyabb fizetésű diplomással (tanárként én sem keresem rommá magam), mint egy öntelt, törtető cégvezetővel. - Nyilván kisarkított példa. De mivel nekem is diplomám van, és műveltség téren vannak elvárásaim, nem a gyári munkások között fogok keresgélni. És igen, volt már olyan is, hogy igen jól kereső szakmunkás udvarolt, de nekem kevés az, hogy Jason Statham filmekről meg ételekről trécseljek valakivel. Szóval a lényeg, nálam nem a pénz az első.
2021. jún. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
66%

31! Amikor a diplomás "felsőbbrendűség hit" beköszön, az sosem jó.

Például velem mit kezdenél? Aki három évig járt orvosira, csak nem bírta idegileg a rengeteg magolást és most szakmunkásként dolgozik? nyilván eü-s szakmunkás de csak egy laboros vagyok, egy OKJ-s papírral, tehát egy melós a nagy gépezetben, viszont minden lenézés nélkül mondom, hogy pl. egy anatómia szigorlat ami nekem hármasra meglett, nos azt lerakni önmagában nehezebb mint elvégezni pár büfészakot.

Tehát csak kíváncsiságból én megütném nálad így a mércét vagy kéne egy művelődészszervező-etika szakos simbi-limbi diploma, hogy elhidd elég művelt vagyok?

Amúgy mi a fene köze van a műveltségnek a diplomához?

2021. jún. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:

Ez így van,a diplomának nem mindig van köze az illető műveltségéhez.

A kérdésre válaszolva pedig, nem mindegy melyik életkorban.

Tapasztalatom szerint azok a párkapcsolatok,házasságok tartósabbak,ahol

együtt építik fel az életüket a felek.

Persze ezeknél is is beüt néha krach,de szerencsésebb úgy kezdeni,

hogy nagyjából egyformák a felek.

Aztán később,már mindig van kompromisszum, mégpedig az köti, akinek

kevesebb a pénze..Itt jön be hogy a kevesebb pénzű szebb,fiatalabb,

stb...

2021. jún. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:

Mérnök vagyok, tinderen havi 2-4 olyan nő volt, aki válaszolt, így nem érzem úgy, hogy bármi előnyöm származott munkakörömből, míg az egyik barátomnak napi 10 match, havi szinten több nővel is randizott. Hogy miért? Mert teljesen mindegy mivel foglalkozol, ha jól nézel ki, lehetsz árufeltöltő, válaszolni fognak, ha jó a kommunikációd, randi is lesz.


Pénz viszont mindenhol számít, gondolj magadra, milyen munkát vállalsz el, ami 150e vagy ami 300e fizet (ugyanazért a munkáért)? Na ugye! Pontosan ezért párkapcsolatban is pozitív irányba billenti a mérleget, senki se szeret otthon ülni és bámulni a falat, mert nincs pénz egy mozira vagy bármilyen programra. Gondolj bele, ha a nő családot akar, fizetésedből kell eltartanod 3-4 embert, képes volnál rá?

2021. jún. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
38%
32: Nem tudom. A saját tapasztalataimból indultam ki. Randiztam csőszerelővel, aki helyes volt, kedves de nem tudott helyesen írni. Mindegy, próbáltam túllépni ezen, mondván, tökéletes férfi nincs. Kétszer találkoztam vele, aztán nem folytattuk, mert utált olvasni és a Jason Statham filmekre gerjedt. Én meg nem akartam kellemetlen helyzetbe hozni, így csak pár szóban említettem az érdeklődési köreimet, mivel mondta, hogy sajnos ezekhez nem tud hozzászólni.
2021. jún. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:

Ha ekkora a kulturális eltérés két ember közt,az mondjuk valóban

nem fog működni....

2021. jún. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
Elég nagy felszínességre utal az, ha egy nő a másik pénztárcájában kutat. Attól, hogy valaki jelenleg nem keres valami jól, később sokkal jobban állhat anyagilag, ha az ember kap sok szeretet, akkor sokkal jobban helyt tud állni az életben. Hány olyan esetet lehet hallani, hogy kezdetben valakinek a párja nem kereset valami sokat, később sikeres mellette? Csomó ilyen van. A szeretet megadja azt a löketet, amivel az ember sikeresebb lehet, mint egyedül. Egyes egyedül emberi kapcsolatok nélkül még munkát is nehéz találni, nemhogy komoly karriert befutni. A lényeg a szereteten van. Nem kész terméket elvárni, hanem szeretni a másikat az értékei miatt.
2021. jún. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:

Utolsó,igen a lényeg a szeretet,de a pénz is fontos dolog.

Ha nagy az eltérés,ott kompromisszumokat kell valakinek kötni,

az már nem annyira szerencsés..

2021. jún. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:

Minimum havi 800 ezer, de inkább 1 millió.

Hát hogyne.

2021. jún. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
1-2 milla körül már jöhet,nem bánom.. :-)
2021. jún. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!