Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kamu profil volt vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamu profil volt vagy csak megsértődött?

Figyelt kérdés
Sokat beszélgettünk. 3 hónapot, de csak képről láttam. Aztán az utóbbi pár hétben eltűnt több napra is és 3-4 naponta jött válasz. Szóvá tettem, hogy hiába a szép szavak, ha rám se hederít napokig, szóval ha nem húz bele az udvarlásba, előbb-utóbb nem fogják komolyan venni. Ezt elolvasta és mindenhonnét törölte magát egy szó nélkül. Szerintetek?

2021. jún. 9. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Aki 3 hónapja csak chatel, azon alapból mit akartál komolyan venni...???
2021. jún. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy jelenleg 600 kmre dolgozik Budapesttől, de egyébként itt él és nemsoká haza fog jönni. Én elhittem.
2021. jún. 9. 16:35
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Nem, szerintem nem volt kamuprofil, az hamarabb kiderült volna, de legalábbis csak ez alapján nem mondanám ezt róla. Szerintem egyszerűen csak megsértődött, de különben szerintem jogos és korrekt volt a véleményed (ha nagyjából ugyanezekkel a szavakkal írtad meg ezt neki). Mellesleg ezért is utálok már ismerkedni neten (és már ezen az oldalon sincs erre igényem), mert eltűnnek az emberek és utána megy a sértődősködés, ha álláspontot vársz tőle. Senki nem tud egyenes választ adni. Annyira fáj nekik megmondani, hogy "bocsi, de mégse érzem úgy, hogy egymást keresnénk" , vagy "ne haragudj, de mégse szeretnék kapcsolatot"? Kész. Ennyi. Ennyire fáj az embereknek megmondani ezt? Nekem közepes önbizalommal valóságban is megy ez... érdekes.


Távol álljon tőlem, hogy a lányokat (illetve nőket) kritizáljam, mert tudom, hogy nagyon sokan vannak köztük, akik tényleg korrektül ismerkednek (de ez inkább a 20 felettiekre igaz) és ezzel együtt ők tényleg megérdemlik, hogy legyen mellettük egy normális srác. Ilyenkor szoktam azt mondani, hogy ha valaki nem érzi velem a témát, nincs semmi gond, csak mondja meg és ne velem mondassa ki, hogy valami nem okés, amikor már én is látom ennek az intő jeleit. Én akkor leszek boldog, ha ő is az, mivel fontos nekem. Ha nélkülem boldog, akkor is boldog leszek, hogy ő is boldog, csak nélkülem, vagy egy másik sráccal, mivel ahogy mondtam, fontos nekem, hogy boldog legyen (elég a szóismétlésből :D). Nem akarom magam fényezni, de szerintem ez egy nagyon korrekt hozzáállás lenne mindenki részéről, ha azt néznénk, hogy hogyan és kivel boldog a másik fél. Véleményem szerint így még le is lehetne egyszerűsíteni az ismerkedést, vagy a párkapcsolatot is. Ha látjuk, hogy nélkülünk lenne boldog a másik fél, miért nem teszünk érte? Miért hitegetjük magunkat és a másik félt? Na mindegy, csak eszembe jutott, gondoltam, leírom. De végülis valamennyire idepasszol ez is a kérdésedhez.


Visszatérve: az ismerkedésnél sajnos létező tendencia az (de jellemzően inkább 20 éven alul), hogy a lányok sose mondanak semmi határozottat. Tőlünk várják el sokszor, hogy mi egyedül bíráljuk el a kapcsolat jellegét, hogy akkor most hogyan tovább. De legalábbis nekem ez a tapasztalatom a kamasz korú lányoknál. Hajlamosak elfelejteni, hogy egy kapcsolat két félből áll és mindkét félnek ugyanannyi szava, meg döntési joga van. Valamiért sokan vezetőt látnak egy srácban (tisztelet a kivételnek, ami inkább a nők 2/3-ad része, ha nem több) és nem mernek ők is döntést hozni egy kapcsolatban, vagy egy kezdeti ismerkedési fázisban.


De mondok neked valamit: Szerencse, hogy 3 hónap után és nem 3 év után derült ki róla, hogy képtelen felelősségteljes és határozott lenni veled szemben. Ha meg még magára is vette ezt... inkább nem mondok rá semmit. Neki még fejlődnie kéne fejben, mire beadja a derekát egy normális srácnak.


20/F

2021. jún. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%

Most nem mindegy az, hogy egy kvázi vadidegen miert forsit hátat?

Nekem nem is kell indokolni ha vki lelép lepjen. ettol nem is akarom magam onhibaztatni.

2021. jún. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Itt a pasi az, aki eltűnt.
2021. jún. 9. 17:05
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű párkapcsolatban él, te csak önbizalom növelőnek kellettél neki. De ha az egész profilja eltűnt, akkor az is lehet, hogy más miatt törölte magát, és nem miattad. Akkor a profilja még létezne, csak nem tudnál írni neki, ha letilt.
2021. jún. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Elolvasta az üzenetem és utána törölte le magát. Pont fent voltam, láttam, mikor lesz olvasott az üzenetem és rá 5 percre már nem volt profil. Nem tiltott le. Teljesen eltűnt, mert más profilról rákerestünk. Ettől még lehet, hogy végig volt párja.
2021. jún. 9. 17:33
 8/10 anonim válasza:
100%
Valószínűleg kamu volt, esetleg 40 évvel öregebb (vagy 20al fiatalabb)mint mondta. Ha valódi lett volna nem hiszem, hogy eltűnik.
2021. jún. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is kamu volt ezek alapján. Esetleg lementetted a képeit? Google-ben rákerestél, hátha valami interneten felfedezhető népszerű képet használt?


Sajnos előfordulhat, hogy valaki másnak adta ki magát, és így voltál önbizalomnövelő, vagy így szórakozott, esetleg csak magányos, és így talált beszélgetőpartnert. Az is lehet, hogy így akart kicsalni tőled intimebb fotókat, vagy izgató üzeneteket akart váltani.


Azért az elég hihetetlen, hogy valaki csak úgy letörli a fiókját. Ha megsértődött volna, akkor tiltott volna, nyilván nem magát törli. Aztán elég kamuszagú az is, hogy most pont nagyon messze lakik, ezért esélyetek sincs találkozni.

2021. jún. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyszer én is jártam így. Sokáig leveleztem egy sráccal. Igazi volt, mert úgy jelölt be, hogy egyszer találkoztunk. Aztán egyszer csak eltűnt a profilja. Én nem akartam tőle semmit, mert férjnél voltam, de ezt ő is tudta, csak szerintem azt gondolta lesz belőle valami. Jaj, tudom, gonosz voltam. De egyszer csak eltűnt az egész profilja. A férjem azt mondta, hogy biztos már férjes asszonyoknak is csapta a szelet, és azért törölte magát, nehogy megverjék.
2021. jún. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!