Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi visz arra jóképű, sportos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi visz arra jóképű, sportos 30-as férfiakat, hogy olyan 40 feletti nőkkel legyenek, akik még önmagukat is "elhervadt virágnak" hívják?

Figyelt kérdés

3 éve összejöttem egy ügyvédnővel, aki akkor 37 volt, én 29.


Ez a nő jól nézett ki, és nekem nyilván nagyon bejött a dolog, mivel és annyira nem nézek ki jól, és mindig nagyon szűk választási lehetőségeim voltak a nőket tekintve.


Tudni kell, hogy ez a nő egy bántó (táv)kapcsolatban volt egy külföldi csávókával, aki végülis elhagyta a saját, 20 évvel fiatalabb mostohahúgáért.


Úgyhogy én csak amolyan pótlék barát voltam több mint egy évig, persze elmentünk nyaralni közösen, meg laktam is egy ideig nála, meg elismerten jó volt a szex is.


De hát ugye a csaj barátnői mind nagy emberekkel kavarásztak, maffiózókkal, menő, pénzes emberekkel, és gondolom engem szégyellt volna megjelenni velem akárhol.


Szóval anno kidobott, kicsit megzuhantam, szükség volt szorongás kórházi kezelésére is. Nyilván, ha tudok találni másik vonzó kinézetű nőt, akkor nem jönnek így össze a problémák.


Most előre tekerünk 3 évet, és pontosan ma beléjük futottam az utcán, mármint az új pasijával közösen. És hát ugye nem lepődünk meg, hogy egy magas, jó kiállású férfiről volt szó, de még mindig jópár évvel fiatalabb, mint a most 42 éves nő.


Érdekes módon, ha jól néz ki a pasi, akkor hirtelen nem jön elő a bullshit, hogy probléma a korkülönbség.


Mindenesetre megcsináltam a balhét és fullba elkezdtem magyarázni hogy figyi már te gyerek, én feleannyira nézek ki jól, mint te, mégis én dugtam ezt a nőt, ráadásul akkor még fiatalabb volt, és jobban nézett ki.


Meg fullba megkérdeztem, hogy ez a csávóka majd nem fogja elhagyni egy 20 évesért? Mert ha én kellenék a 20 éveseknek akkor azt választanám, mint minden épeszű ember.


És most tényleg? Ha egy fiú magas, és jól néz ki, akkor miért jár egy ilyen nővel? Semmi perspektiva, nem lesz gyerekük záros határidőn belül és ezt jól tudja a csaj is, tekintve, hogy már kb 33 évesen megállt a menstruációja.


Nem én találom ki ezeket a szabályokat.


Látszott hogy a csávóka elkezd ideges lenni, de a nő elrángatta, beszálltak a kocsiba és meg betartottam a középső ujjamat.


Igaz, hogy én is most már több mint egy éve egy 40 feletti thai nővel járok, de csak azért, mert nem kellek a fiatal lányoknak. Meg a "jól karbantartott" 40-eseknek sem. Egy thai nőnél még más az értékrend, az ő szemében én nagyon jó vagyok, és meg kell valljam, hogy még midnig nagyon cuki néz ki, és teljesen az ellenpólusa annak a fajta fejfájdításnak amit a nyugati nők 99%-a generál az embernek nap-mint-nap.



#repill
2021. jún. 13. 20:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/145 anonim ***** válasza:
81%

Lehet, hogy neked újdonság, de az emberek akkor is kapcsolatot tarthatnak fenn, ha azok nem akarnak gyermeket nemzeni. Sőt, nem mindenki gondolkodik holtodiglanban sem, addig járnak amíg jó együtt - ez teljesen normális dolog, mint ahogy válogatnak, mert hogy jogukban áll azt is... :)

Az alpári viselkedésed csak téged minősít, a sértett önérzeted pedig csak téged érdekel mást nem, nem is értem mit kell hisztizni, csak magadat égeted vele. Remélem csak trollkodsz, nem vagy ennyire balfék.

2021. jún. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/145 anonim ***** válasza:
79%
Sajnálatraméltó vagy, de mivel egyértelműen full elmebeteg, ezért inkább csak szánnivaló. És nagy szerencse hogy életedben nem fogsz nő közelébe kerülni.
2021. jún. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/145 A kérdező kommentje:

na bocsánat de anno engem azzal a bullshittel rakott ki, hogy neki gyerek kell mert ketyeg az óra. Meg hogy neki nem kell fiatalabb férfi, mert hogy fog kinézni, ha ő lesz 50 a férfi meg sokkal fiatalabb és hogy ez látszani is fog.


Az egész arról szólt csak, hogy nem néztem ki jól eléggé neki. Egyszer bemondta hogy ha lenne gyerekünk, akkor az csak amolyan nyunyóka lenne. Tehát nem gondolt engem jó spermadonornak. Ennyi az egész.

2021. jún. 13. 20:47
 14/145 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem kamu a sztori , te a thai nős incel vagy, viszont ha igaz lenne, akkor azért nem kellettél neki kapcsolatra, mert nem vagy arra való. Egy elmebeteg vagy. Intelligens férfi ilyen műsort nem nyom le. És mi az már, hogy azért kellett kezelni a szorongásodat, mert nem jut szép nő? Az emberek többségének nem jut szép pár, ez van. Inkább az emberi értékeket kell nézni. Csak neked az nincs és te is felszínes vagy. Hát ez szívás.
2021. jún. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/145 A kérdező kommentje:
hát te nagyon bölcs vagy....áramlik belőled az az igazi megalapozott élettapasztalat. (ja nem)
2021. jún. 13. 20:50
 16/145 anonim ***** válasza:
45%
A nyomorultja még a redpillt se tudta rendesen leírni a kulcsszavaknál 😂😂 De nem incel a redpilles, thai nője van 😂😂
2021. jún. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/145 anonim ***** válasza:
74%
Pedig elég sok élettapasztalatom van, veled ellentétben. De ha visszaolvasod a leírást, a te érdekedben is remélem, hogy kamu mert egy elmebeteg viselkedik így és rendez ilyen kínos jelenetet.
2021. jún. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/145 A kérdező kommentje:
jólvan gyerek, maradjunk annyiban, hogy ez a fajta "vitastilus" már lepereg, talán a ti szinteteken meg korosztályotokban ez hatásos, de én abszolút csak zajként fogom már fel. Keressetek magatoknak egy valódi hobbiszerűséget.
2021. jún. 13. 20:56
 19/145 anonim ***** válasza:
78%
Keress te más hobbit az ilyen béna kamuk kiírása helyett 😂😂
2021. jún. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/145 anonim ***** válasza:
100%
Na ezen jót nevettem. Most akkor ő egy elszotyadt nő aki soha nem fog kelleni senkinek, vagy bárkit megkap ezért lettél kidobva? Eldönthetnéd. :D
2021. jún. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!