Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi visz arra jóképű, sportos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi visz arra jóképű, sportos 30-as férfiakat, hogy olyan 40 feletti nőkkel legyenek, akik még önmagukat is "elhervadt virágnak" hívják?

Figyelt kérdés

3 éve összejöttem egy ügyvédnővel, aki akkor 37 volt, én 29.


Ez a nő jól nézett ki, és nekem nyilván nagyon bejött a dolog, mivel és annyira nem nézek ki jól, és mindig nagyon szűk választási lehetőségeim voltak a nőket tekintve.


Tudni kell, hogy ez a nő egy bántó (táv)kapcsolatban volt egy külföldi csávókával, aki végülis elhagyta a saját, 20 évvel fiatalabb mostohahúgáért.


Úgyhogy én csak amolyan pótlék barát voltam több mint egy évig, persze elmentünk nyaralni közösen, meg laktam is egy ideig nála, meg elismerten jó volt a szex is.


De hát ugye a csaj barátnői mind nagy emberekkel kavarásztak, maffiózókkal, menő, pénzes emberekkel, és gondolom engem szégyellt volna megjelenni velem akárhol.


Szóval anno kidobott, kicsit megzuhantam, szükség volt szorongás kórházi kezelésére is. Nyilván, ha tudok találni másik vonzó kinézetű nőt, akkor nem jönnek így össze a problémák.


Most előre tekerünk 3 évet, és pontosan ma beléjük futottam az utcán, mármint az új pasijával közösen. És hát ugye nem lepődünk meg, hogy egy magas, jó kiállású férfiről volt szó, de még mindig jópár évvel fiatalabb, mint a most 42 éves nő.


Érdekes módon, ha jól néz ki a pasi, akkor hirtelen nem jön elő a bullshit, hogy probléma a korkülönbség.


Mindenesetre megcsináltam a balhét és fullba elkezdtem magyarázni hogy figyi már te gyerek, én feleannyira nézek ki jól, mint te, mégis én dugtam ezt a nőt, ráadásul akkor még fiatalabb volt, és jobban nézett ki.


Meg fullba megkérdeztem, hogy ez a csávóka majd nem fogja elhagyni egy 20 évesért? Mert ha én kellenék a 20 éveseknek akkor azt választanám, mint minden épeszű ember.


És most tényleg? Ha egy fiú magas, és jól néz ki, akkor miért jár egy ilyen nővel? Semmi perspektiva, nem lesz gyerekük záros határidőn belül és ezt jól tudja a csaj is, tekintve, hogy már kb 33 évesen megállt a menstruációja.


Nem én találom ki ezeket a szabályokat.


Látszott hogy a csávóka elkezd ideges lenni, de a nő elrángatta, beszálltak a kocsiba és meg betartottam a középső ujjamat.


Igaz, hogy én is most már több mint egy éve egy 40 feletti thai nővel járok, de csak azért, mert nem kellek a fiatal lányoknak. Meg a "jól karbantartott" 40-eseknek sem. Egy thai nőnél még más az értékrend, az ő szemében én nagyon jó vagyok, és meg kell valljam, hogy még midnig nagyon cuki néz ki, és teljesen az ellenpólusa annak a fajta fejfájdításnak amit a nyugati nők 99%-a generál az embernek nap-mint-nap.



#repill
2021. jún. 13. 20:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/145 A kérdező kommentje:

pfff....rohadtul mindegy...ez a nő egy életre beleszeretett levakarhatatlanul egy olyan csávóba aki átverte, megcsalta, az egész önbecsülését lerombolta (és mellesleg magas volt és jóképü)


ja és nem én voltam az.

2021. jún. 13. 21:48
 32/145 anonim ***** válasza:
100%

Miután az utcán hisztiztél es elkezdtel bunkózni velük, el tudom képzelni milyen lehettél a kapcsolatban. Nem csoda ha kidobott a f.szba.

Picsogsz hogy ronda vagy, de az igazi bajod az hogy okádék személyiséged van.

2021. jún. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/145 A kérdező kommentje:

milyen voltam a kapcsolatban? Anno kinn ültünk zamárdiban egy teraszon és mondja nekem igy nagy kényszeredetten, hogy "jó velem"


ÉRTITEK, "jó" velem, de sajnos a jóképü magas exével jobb lenne.


Igazából egy nőnek nagyon felkavaró érzés tud lenni, amikor olyan férfivel érzi jól magát, akivel "nem kéne", értsd, aki nem a lehető legjobb. Mert akkor vesztegeti az időt.


Mi nagyon jól elvoltunk és ezt ő be is vallotta, csak megmagyarázta, hogy nem ér rá már ilyen pár éves kapcsolatokra, neki egy egész életre kell valaki.


Erre összeáll most egy menőcsávókával, aki ráadásul fiatalabb. Boritékolva van, hogy le lesz cserélve egy fiatal csajra, azért nem hülyék a férfiak, mint ahogy a nők sem.

2021. jún. 13. 21:56
 34/145 anonim ***** válasza:
100%

No én elteszem magam holnapra, köszönöm a mai esti mesét incelke 😊



[link]

2021. jún. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/145 A kérdező kommentje:

jaj óvónéni, ne tessék bántani, szégyellem magam, igérem jó leszek.


(nem tudom miért gondoljátok hogy ez a óvódás szintü dorgálás/szégyenités működik)

2021. jún. 13. 22:05
 36/145 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagy kényszeredetten mondta hogy jó veled akkor mit vártál kiscicám?
2021. jún. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/145 A kérdező kommentje:

nem kérte senki hogy mondja...látszott rajta, hogy igazából ezt is szégyelli. Mármint hogy nem egy jópasival van akivel még jól is érzi magát.


azt nem kényszeredetten mondta, hogy jó a szex, hanem mintha valami pozitiv tényezőként kellene számontartsam a sok rossz között.

2021. jún. 13. 22:09
 38/145 A kérdező kommentje:

ugye eljárt az exével soundra ÉVEKEN keresztül és a csávóka elvitette magát ingyen nyaralásra mert a csaj fizetett mindent, és nem is szexeltek, aztán amikor utoljára velem volt ott, akkor akármennyire is problémás volt a helyzet, mégis megdugtam kb mindennap, és bevallotta, hogy neki nagyon fontos volt az, hogy végre úgy megy fesztiválra, hogy van szex is.


mert a NAGY szerelme nem dugta meg.

2021. jún. 13. 22:14
 39/145 anonim ***** válasza:
100%

"a nőket is kellene hogy büntesse valamilyen formában az anyatermészet"



Hogyne buntetne. Nem te szulsz, maradsz otthon a gyerekkel. Te meg pont azt csinalod, amit nem kene. Az ilyen noket hagyni kell hervadozni, azt kell csinalni veluk, mint amit a korodbeli csajok csinalnak veled. Oreg thai novel osszejossz? Legalabb ha kivinne magaval Thaifoldre, megertenem, de igy....



37F incel

2021. jún. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/145 anonim ***** válasza:
86%

Drágám, attól, hogy öregszik valaki, még nem kell megalkudnia. Én sem vagyok már fiatal, de az egyedüllét mellett döntöttem, ha nem jön olyan másodjára, akivel érdemes párkapcsolatban lenni.

Senkinek nem kell megalkudnia. Te nem vagy alkalmas semmiféle emberi kapcsolatra, a thai nőd gondolom nem tud magyarul és nem érti mekkora gyökér vagy, de majd kiderül az neki nonverbálisan is. (Jó, tudom, hogy nincs thai nőd, de téged még a képzelt barátnőd is dobni fog).

2021. jún. 14. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!