Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi visz arra jóképű, sportos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi visz arra jóképű, sportos 30-as férfiakat, hogy olyan 40 feletti nőkkel legyenek, akik még önmagukat is "elhervadt virágnak" hívják?

Figyelt kérdés

3 éve összejöttem egy ügyvédnővel, aki akkor 37 volt, én 29.


Ez a nő jól nézett ki, és nekem nyilván nagyon bejött a dolog, mivel és annyira nem nézek ki jól, és mindig nagyon szűk választási lehetőségeim voltak a nőket tekintve.


Tudni kell, hogy ez a nő egy bántó (táv)kapcsolatban volt egy külföldi csávókával, aki végülis elhagyta a saját, 20 évvel fiatalabb mostohahúgáért.


Úgyhogy én csak amolyan pótlék barát voltam több mint egy évig, persze elmentünk nyaralni közösen, meg laktam is egy ideig nála, meg elismerten jó volt a szex is.


De hát ugye a csaj barátnői mind nagy emberekkel kavarásztak, maffiózókkal, menő, pénzes emberekkel, és gondolom engem szégyellt volna megjelenni velem akárhol.


Szóval anno kidobott, kicsit megzuhantam, szükség volt szorongás kórházi kezelésére is. Nyilván, ha tudok találni másik vonzó kinézetű nőt, akkor nem jönnek így össze a problémák.


Most előre tekerünk 3 évet, és pontosan ma beléjük futottam az utcán, mármint az új pasijával közösen. És hát ugye nem lepődünk meg, hogy egy magas, jó kiállású férfiről volt szó, de még mindig jópár évvel fiatalabb, mint a most 42 éves nő.


Érdekes módon, ha jól néz ki a pasi, akkor hirtelen nem jön elő a bullshit, hogy probléma a korkülönbség.


Mindenesetre megcsináltam a balhét és fullba elkezdtem magyarázni hogy figyi már te gyerek, én feleannyira nézek ki jól, mint te, mégis én dugtam ezt a nőt, ráadásul akkor még fiatalabb volt, és jobban nézett ki.


Meg fullba megkérdeztem, hogy ez a csávóka majd nem fogja elhagyni egy 20 évesért? Mert ha én kellenék a 20 éveseknek akkor azt választanám, mint minden épeszű ember.


És most tényleg? Ha egy fiú magas, és jól néz ki, akkor miért jár egy ilyen nővel? Semmi perspektiva, nem lesz gyerekük záros határidőn belül és ezt jól tudja a csaj is, tekintve, hogy már kb 33 évesen megállt a menstruációja.


Nem én találom ki ezeket a szabályokat.


Látszott hogy a csávóka elkezd ideges lenni, de a nő elrángatta, beszálltak a kocsiba és meg betartottam a középső ujjamat.


Igaz, hogy én is most már több mint egy éve egy 40 feletti thai nővel járok, de csak azért, mert nem kellek a fiatal lányoknak. Meg a "jól karbantartott" 40-eseknek sem. Egy thai nőnél még más az értékrend, az ő szemében én nagyon jó vagyok, és meg kell valljam, hogy még midnig nagyon cuki néz ki, és teljesen az ellenpólusa annak a fajta fejfájdításnak amit a nyugati nők 99%-a generál az embernek nap-mint-nap.



#repill
2021. jún. 13. 20:21
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/145 anonim ***** válasza:
100%
Minél tovabb vergődsz itt kérdező annal szánalmasabb vagy.
2021. jún. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/145 A kérdező kommentje:
mivan, előjöttek a rasszisták is?
2021. jún. 14. 14:38
 53/145 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, hogy te sem bírsz szabadulni ettől a nőtől, ahogy ő sem tud az arabtól. Miért nem lépsz tovább? Ott van az új barátnőd, állítólag. Azt meg elég nehéz elhinni, hogy egyetlen magadnal fiatalabb nőnek sem tetszel,ezert idősebbeket kergetsz.
2021. jún. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/145 A kérdező kommentje:

a fiatal lányok átmenetileg vannak max, mert ők még ugrálnak jobb pasiról a mégjobbra, mint majom az indák között.


ugyhogy végülis mindig az van hogy egy jobban kinéző és/vagy gazdagabb fiúnál kötnek ki. És ez a probléma nem csak engem sújt, hanem jobban kinéző haverjaimat is. A nők azt hiszik manapság hogy mindig van fentebb.


Többek között ezért oké, hogy egy jóképü 30pár éves csávóka 42 éves nővel van.


de mivel én nem nézek ki jól, így rajtam csak röhögnek, hogy idősebb nővel vagyok.


emlékszem anno soundon odajöttek random csávókák a csajhoz és nem akarták felfogni hogy én tényleg a csajjal vagyok. Miért? MERT KINÉZET.


Ja meg azért voltak olyan szövegek is az apartmanban, hogy "megjött az óvónéni meg a kisgyerek"


Na mostmár remélem elégedett mindenki, hogy a menő jóképü gyerek mellett nem kell feszélyeztetve éreznie magát.

2021. jún. 14. 15:23
 55/145 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed hogy nekik nem szólogatnak be?
2021. jún. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/145 A kérdező kommentje:
mert az emberek úgy vannak vele, hogy a jópasi lehet nővel, mert neki jár.
2021. jún. 14. 15:39
 57/145 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem értem, ha erezhetoen neked is ciki a dolog és megalazo, akkor minek mész bele egyáltalán ilyenbe? Én pl nem bírnám, ha ilyen beszolasokat kapnánk, mint amiket írsz.


Meg alapból.. Nem lehet az, hogy túlságosan alulertekeled magad?

2021. jún. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/145 anonim ***** válasza:
100%
56, ebben nem lennek biztos. Egyebkent bicskanyitogató a stílusod.
2021. jún. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/145 A kérdező kommentje:

alulértékelem magam?


azon kivül hogy nem vagyok magas, sportos, jóképü, attól még van több olyan tulajdonságom, amit ha kinézetre válthatnék, akkor sokkal jobb lenne az életem.


Ugyanis lehet, hogy intelligens vagyok, és emiatt jól keresek, de mit érek el az egésszel, ha valaki alapból magasnak és jóképűnek születik? Az ilyen embereket általában mégsem pusholják, hogy legyenek képzettek meg ilyesmi, viszont engem állandóan pusholnak, hogy gyúrjam ki magam...és már kicsit uncsi.


Egyébként meg ha OLLLLYAN jól néznék ki, akkor megnéznének a nők, de én még kinézettel egy nőt sem szedtem össze, állandóan mindig járatni kellett a számat, ameddig azt nem tudták mondani, hogy oké.


Szerintem merőben más az, amikor az ember elmegy egy randira, a csaj meg végignéz rajta és már le is van okézva a végkifejlet.

2021. jún. 14. 15:48
 60/145 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit olyan vagy, mint az egyik baratném, aki 30 éves, kövér és nem túl szép arcú. Egyébként okos, kedves. Állandóan panaszkodik a súlya miatt, de ha felvetem neki, hogy sportoljon valamit, amihez kedve van, legyárt 100 kifogást, hogy miért nincs rá ideje. Aztán persze tovább panaszkodik, hogy kövér. Azért is panaszkodik, mert nincs senkije, és szerinte nem is lesz. De ha mondom neki, hogy próbálja ki valamelyik tarskeresot, a valasz:úgyse lesz semmi, szóval fel se regisztrál. Ha azt mondom, hogy jó, akkor járjon el olyan helyre, ahol lehet ismerkedni, (túra klub, akármi), a valasz:nincs rá ideje, meg amúgy se fog tetszeni senkinek. Hát szóval.. Ezzel a hozzaallassal tuti hogy nem fog talalni senkit sem. Én már feladtam, nem mondok neki semmit. Egy kicsit nálad is ezt érzem.
2021. jún. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!