Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Életemben most először fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életemben most először fogok találkozni valakivel a netről, jó tanácsok ?

Figyelt kérdés

6 évig voltam kapcsolatban, februárban szakítottunk az exemmel, így szinte még sosem randiztam idegennel, gimiben jöttünk össze.


Facebookon visszaírtam egy srácnak, de nem sokat beszélgettünk. Én sem tudok facebookon úgy kommunikálni, ezért úgy gondolom, hogy lehet ő is ilyen típus, mint én, ettől még lehet, hogyha találkozunk, akkor jobb lesz, de félek, hogyha mégsem, akkor az nagyon kellemetlen lesz. Meg végülis csak képeken láttuk egymást, lehet, hogy a valóságban nem tetszek neki, vagy ő nem tetszik nekem, ilyenkor mi történik? Húzzuk a randit még 1-2 óráig, holott az egyikünknek lehet nem is tetszik a másik?

Meg még nagyon sok minden jár a fejemben.

Lehet, hogy azután kellene csak találkoznunk, miután sokat beszéltünk, de szerintem ezt nem kellene olyan sokáig húzni, mert személyesen is látnunk kellene egymást.



2021. jún. 15. 03:18
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Mindenképpen valami tömegben nyílt helyen. Plázában, sűrű utcán egy kávézóban ahol sokan vannak. Ha valami nem stimmelne a másikkal akkor nem lesz balhé, fő az óvatosság!! Semmiképp se menj fel hozzá és ne menjetek elhagyatott helyre.
2021. jún. 15. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell húzni, ha nem szeretnéd. Egy 10 perc beszélgetés, mégse az legyen hogy sarkonfordulsz amikor meglátod. Amúgy ne legyél naív, a neten nőt kereső pasik nagy része csak szexet akar, komoly kapcsolatot kevesen.
2021. jún. 15. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Amíg benned van az hogy félsz hogy még egy órát sem biztos hogy el tudsz vele tölteni legalább baráti szinten, addig én nem találkoznék az biztos.

Ez azt jelenti hogy nem ismered eléggé ahhoz hogy biztonságba érezd egyáltalán magad a környezetében, semmi minimális lelki vonzódás nincs köztetek, arról nem is beszélve amikor egy pasi kitartóan keres neten mert érdekli a társaságod hogy milyen vagy az is jelent valamit.

Ha jól összemelegedtek neten, persze ehhez idő kell, akkor olyan nagy csalódás nem érhet, legalábbis ez az én egyéni tapasztalatom, meg nekem sokkal nagyobb kudarc élőben kideríteni hogy nem jövünk be egymásnak. Inkább megvárom amíg ellaposodik a beszélgetés neten, az a biztos. Ha ez nem következik be, jó szokott lenni a randi.

Azt kaptam, amit vártam.

2021. jún. 15. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyílt helyen találkozzatok, rövid időre tervezd a találkát, mondjuk 1 óra, így lesz időd kicsit megismerni és ha nem szimpatikus a személyisége, kevésbé kínos elköszönni.

Rossz előjel, hogy nem tudtok sokat csetelni, viszont akkor érdemes volna kamerázni, vagy telefonálni, amit jobban szerettek, nagyon sok minden leszűrhető már találkozás előtt is!

Randinál párkapcsolat a cél, de előfordulhat, az is hogy csak egy jó beszélgetés lesz belőle. Nekem több randim volt, de mindenhol előjött egy izgalmas történet, még ha nem is lett ffolytatás.Érezd jól magad, beszélgess, hallgass meg érdekes történeteket, ne aggódj, hogy lesz folytatás.

2021. jún. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Legfontosabb, hogy felejtsd el, amit a neten láttál róla. 90%, hogy más lesz a valóság.
2021. jún. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg, milyen volt.
2021. jún. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó tanács, hogy ne eldugott helyen találkozzatok és tartsd a fejedben hogy bármikor ott hagyhatod. 'illik' kivárni 50-60 percet, és ha nem szimpi, gyanútlanul a tömegközlekedés/kovsi felé veszed az irányt és elköszönsz. Ha meg jó, annál jobb
2021. jún. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!