Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nőknek tényleg imponál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg imponál a vezetés?

Figyelt kérdés

Nincs is rossz autóm, és szerintem elég jól és nagyon magabiztosan vezetek. Nekem ez egy természetes dolog, sosem gondoltam erre értékként, viszont az elmúlt 1-2 hónapban randiztam egy pár lánnyal, és eddig kivétel nélkül mindegyik megjegyezte ezt. Némelyik már annyiszor felhozta, hogy kezdtem kellemetlenül érezni magam. Nekem ez kicsit furcsa, mert olyan, mintha azt dicsérnék meg ahogy sétálok..

Szóval a kérdés: ez ennyire számítana? Vagy csak nem volt téma, ezért felhoz ilyeneket?


2021. jún. 20. 11:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
97%
Számomra vonzó volt, mikor először ültem a barátom kocsijába és nem volt halálfélelmem attól, ahogy vezetett. Egyik véglet sem jó (veretés, nyomulás, piroson áthajtás, szabálytalankodás vs. bizonytalanság, töketlenkedés, sz#rakodás), mindkettő kiábrándító lett volna. Egyik esetben sem ültem volna szívesen mellé többet és ha ő ment volna valahová egyedül, akkor féltettem volna. Nyilván így is érheti baleset, de jelentősen kevesebb az esély arra, hogy bármi gond legyen, ha ő maga óvatos és figyel vezetés közben.
2021. jún. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
95%

Igen, imponál, tetszik, férfias.

40+

2021. jún. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Egy 20 éves Opelom van, eddig sosem kaptam lányoktól ehhez hasonló megjegyzést, tehát valószínűleg az Audidnak szólt a dolog.


F

2021. jún. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ha egy pasi jól vezet, sportosan az kimondottan férfias helyzet 😀 főleg ha nagyobb sebességgel megyünk. Akkor gyakorlatilag az én életem is a kezében van, és ha ezt magabiztosan csinálja az még szexi is. Ennél már csak a motorozást imádom jobban. Mondjuk a párom előtt csak apukám mögé ültem fel, ez azért veszélyesebb az autónál.
2021. jún. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!