Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Összejönnétek olyan pasival, aki nagyon béna a vezetésben?

Figyelt kérdés
Például én, akinek már lassan 2 éve van jogosítványa és a mai napig kellemetlen érzéssel ül be a kormány mögé. Egyrészt mert még most is gyakran lefulladok. Parkolás borzasztó lassan megy, de alapból ritkán is vezetek. Sokszor beragadok a sávba (nem tudok sávot váltani, mert többfelé kell figyelni) ezért inkább kimegyek a vakvilágba és inkább visszafordulok. A sebességváltót a mai napig nem tudom normálisan használni. Van úgy, hogy rángat, mint egy rodeóbika, de olyan is volt már, hogy 1-es helyett 3-asba tettem be kereszteződés közepén. A sebességváltás sokszor olyan, mint az "itt a piros, hol a piros" játék, főleg visszaváltáskor. Csak a vakszerencsét múlik, hogy betudom-e rendes fokozatba tenni és ha igen, akkor jól. Egyenesen/országúton tök jól megy minden, akkor van baj, ha megállni/kanyarodni kell. Természetesen egy automata váltós autó az egész életemet megváltoztatná (szeretnék is majd venni egyet minél hamarabb amint lesz pénzem), mert messze a legtöbb gondom a kuplung/sebváltó kettőssel van. Egyszerűen nem tudok ezekre is figyelni a lámpa/gyalogos/többi jármú stb. társaságában. Ti összejönnétek-e ilyen pasival? Ha nem, akkor indokoljátok is meg, legalább kicsit okosabb leszek.

2018. jan. 14. 09:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A vezetés olyan dolog, amit gyakorolni kell. Érdemes lenne még pár órát oktatóval vezetni. Utána meg vezess minél többet. Hidd el, ha sokat gyakorolsz, lesz rutinod, rá fogsz érezni arra a kuplungra meg a váltóra. Engem személy szerint nem zavarna, hogy nem vezetsz jól. A tutyimutyiságod annál inkább.
2018. jan. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, hogy miért kaptad meg így a jogsit. Amúgy az egész dolog csak rutin kérdése, mint minden mást is, ezt is sokat kell gyakorolni. Lehet, hogy nem szereted, de szükséged lesz rá egész életedben, hacsak nem akarsz tömegközelekedni.
2018. jan. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
egyenes uton te is csak gázt tudsz nyomni ahoz nem kell ész
2018. jan. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Én összejöttem. Mondjuk ő nem csak béna, de utál is vezetni, ha teheti nem vezet. Szerintem ez egyáltalán nem kizáró ok.
2018. jan. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#2: "Azt nem értem, hogy miért kaptad meg így a jogsit."


Harmadjára lett meg szerencsével és addigra már nem akartam a beleölt pénz miatt félbehagyni (nem mintha a pénzen felül a feladás lett volna a jó döntés). Szóval meg akartam csinálni, de a sok kudarc elvette a kedvemet a vezetéstől is. Arról nem is beszélve, hogy nekünk egy jóval gyengébb benzines kocsink van én pedig dízelen tanultam.

2018. jan. 14. 09:40
 6/13 anonim ***** válasza:
Én még olyannal is összejönnék, akinek jogsija sincs.
2018. jan. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

Kifogás és nyafogás.


Nekem is 3.szor lett meg, nőként. Kian tanultam, nekünk meg régi Lada kombink van. Mégse tojok a vezetéstől.


Páromnak még jogsija sincs és már lassan 5 éve együtt vagyunk.


Mennyit is gyakorolsz? Járni is fyakorlással tanultál meg.


Inkább a hozzáállásod a probléma.

2018. jan. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Én nem, mert én sem merek/szeretek vezetni (szerintem veszélyes vagyok a volán mögött). Ha a párom sem vezetne nagy bajban lennék:)
2018. jan. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

No offense, de valami nem oké a kocsiddal szerintem.

Más autóval tudsz vezetni? Robogót tudsz?

2018. jan. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
97%
Itt az a baj hogy te fejben eldöntötted hogy "nem tudok vezetni". Ha pedig bármihez úgy állunk hozzá hogy úgy sem fog menni, akkor nem is fog menni.
2018. jan. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!