Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy nő visz a párját autóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő visz a párját autóval kirándulni, ti hogy látjátok?

Figyelt kérdés
Mindenki egyformán tegyen bele a kapcsolatba elv alapján a nőnek is kell vinnie autóval a párját kirándulni, vagy külföldre, ha nyaralni mennek pl, de szerintem vannak olyan pasik, akiknek ez zavaró lenne, márcsak a hagyományok miatt is, illetve nem biztos, hogy olyan nagy gyakorlattal rendelkezik a nő vezetés terén. Sokszor a férfi áll jobban anyagilag (több férfi van vezető beosztásban) ők is elvárják ezt a barátnőjüktől?

2020. jan. 12. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvárni? Én nő vagyok és nem esik nehezemre vezetni. Felváltva lehet ezt csinálni egyszer az egyik másszor a másik kocsijával menni és kész.
2020. jan. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi mindig felváltva vezetünk, általában én oda, ő vissza. 90%-ban az én kocsimmal megyünk, mert nagyobb és kényelmesebb. Én vagyok a nő. Ha társaságba megyünk, akkor általában én vezetek hazafelé, mert ő iszik valamit.
2020. jan. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért csinálunk ott is problémát, ahol nincs?
2020. jan. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én szoktam látni a szomszédban. A nőnek van jogsija, a pasinak nincs.

Ügyvéd ügyvéd házaspár egyébként.

2020. jan. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudok vezetni, így elfogadnám, ha megtenné. Cserébe kapna pl.: egy talpmasszázst a hölgy:).
2020. jan. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én sem értem miért kell problémát keresni ott ahol nincs. Igen vannak olyan begyöpösödött pasik akik férfiasságuk elleni támadásnak veszik, ha a nő a volán mögé akar ülni, de normális kapcsolatban ebből nincs probléma. Az vezet akinek kedve van, szépen megbeszélik.

Családban van ahol mindig más vezet, hol a férj, hol a feleség, hol a "gyerek".

2020. jan. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 peca1000 ***** válasza:

Költségek felesben, és lehetőleg az vezessen, akié az autó, mert ha a tulaj töri össze, az kevesebb lelki problémát okoz, mintha más.


Ha a másik félnek is van jogsija, tud is vezetni, és ha az autó gazdája megkéri, hogy most vezessen ő, akkor tegye meg.


Mindegy, hogy ki milyen nemű.


Én mondjuk férfi létemre akkor engednèm, hogy vezesse más a kocsimat, ha mondjuk képtelen lennék vezetni (sérülés, betegség, stb.)

2020. jan. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!