Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívjam randizni? (Információ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam randizni? (Információ lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány (osztálytárs) aki nagyon tetszik nekem és nagyon

jó barátom is. Viszont tudom hogy van egy srác aki bejön neki

de őt bunkónak tartja. "Engem bír csak egyelőre nem jövök be neki" ezt

ő mondta. Szerintetek mit tegyek? Előre is köszi.


2010. aug. 25. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
ez olyan mintha pofán szeretnélek rugni de löte bocsánatot kérek és megsimogatlak
2010. aug. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem veszet ügy a zegyelöre nem jösz be-heh és nem is fogsz
2010. aug. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne hívd még el, hisz a másik fiún se tette túl magát! Ha sokat hajtogatja, hogy "Úgy utálom, meg mekkora szemét!", akkor tuti tetszik még neki és csak az bántja, hogy nem viszonozzák az érzéseit.


Irántad jelenleg barátságot érez, hagyd kicsit, hogy megnyugodjon és ideje legyen rendezni magában az érzéseit. Barátkozz vele, beszélgessetek, próbáld jobb kedvre deríteni, néha bókolj neki, de ne nyomulj! Tegyél úgy, mintha csak barátságot szeretnél.


Ha látod rajta, hogy megbízik már benned jobban és hogy szívesen van veled, stb. akkor bevallhatod neki, hogy mit érzel. Addig meg pl. simán sétára is elhívhatod, hisz haverok vagytok.


Amúgy meg az osztálytárs dologgal vigyázni kell, mert igazán meg lehet szívni, ha még sem úgy alakulnak a dolgok, ahogyan te szeretnéd... Aztán ne hogy az legyen, hogy még több évig nézheted az arcát és beégtél.. :S

2010. aug. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. De amúgy ő már most megbízik

bennem és szívesen van velem.

2010. aug. 26. 10:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, te vagy a barát! A másik srác meg a pasi!

Ennyi, ne erőltesd!

2010. aug. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
elsőnek igaza van:)
2010. aug. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kkzz ***** válasza:
Nézd, itt több tény is van. Az egyik, hogy az osztálytársad, ami nagyon nem előnyös, több szempontból sem az. A másik, hogy világosan elmondta neked - egy finom kis szépítés keretein belül, nehogy megsértsen -, hogy nem tetszel neki. A harmadik, hogy a barátságból szerelem dolog nagyon ritkán működik.
2010. aug. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!