Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek elhívjam randizni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elhívjam randizni?

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány, Teszkoban dolgozik, diákként a pénztárba. Nemrég szúrtam ki magamnak, még a nevét se tudtam, majd kis nyomozás árán sikerült kiderítenem hol tanult és végre a neve is meglett. Lementem ma a boltba, ott volt a csaj is, beszélgetni kezdtünk, kiderült van barátja már pár éve, és nem örülne hogyha találkoznánk... Mit tegyek, feladjam, vagy keressem még vele a kapcsolatot hátha....?


27/F


2010. okt. 24. 18:35
 1/6 A kérdező kommentje:
ja, egyébként a csaj szerintem bennelenne egy taliba :S
2010. okt. 24. 18:39
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ha van pasija, ne kockássztass, mert komoly gond lehet belőle, főleg, ha biztos vagy, hogy találkozna veled, akkor ha ti jártok, akkor majd benne lesz egy másik taliban is? Csak gondolkozz...Én keresnék más lányt, de kezedben a döntés. Én félnék a pasija öklétől, meg attól, hogy a lány hülyének nézne, ha elhívnám...
2010. okt. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ! Az a gond h évek óta nem volt már senkim, ez a lány az egyedüli aki eddig megfogott.... nem tudom h járjak-e még le hozzá beszélgetni, legyünk-e barátok egyenlőre aztán majd alakul vagy tényleg ne vegyek róla tudomást...
2010. okt. 24. 18:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem barátkozni még lehet...akkor legalább kiderül,hogy talán megromlott kapcsolatban él. Én simán elhívnám randizni. :)
2010. okt. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát igen, a csaj hajlik a dologra szerintem...:) akkor szerinted menjek le a boltba és beszéljek még vele?
2010. okt. 24. 18:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Hallod én vagyok az első. Beszélgess vele, meg legyél vele fiatalok nyelvén puszipajti, mert ha szakít a barátjával, te leszel az első, aki szóba jöhet neki :)
2010. okt. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!