Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívjam újra randizni? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam újra randizni? Vagy inkább ne foglalkozzak a dologgal?

Figyelt kérdés
van egy lány fél éve ismerem,elhivtam randizni kb. fél éve el is jött el is dumálgattunk de egy-két randi után kiderült h nem akarom tőlem komolyabbat mert nem nagyon jövök be neki küésöre(nem vagyok elég "izmos" stb.)ezután nem is nagyon beszéltünk de a napokban felhivott h nem megyek-e ki.aztán beszélgettünk msnen mert nem mentem ki de teljesen rendes volt jól elbeszélgettünk.és nekem még mindig bejön esetleg megpróbáljam újra ?
2010. máj. 26. 19:58
 1/8 A kérdező kommentje:
16/f
2010. máj. 26. 19:59
 2/8 anonim válasza:
hajrá..
2010. máj. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér :)
2010. máj. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
:)
2010. máj. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg!^^
2010. máj. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
próbáld meg:)
2010. máj. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Hát persze :D nem életed szerelméről van szó bázdXD vagy bejön vagy nem nem kell attól fosni hogy elszállt ez a lehetőség ha elment elment ez van jön majd egy következő.

Nem vagy még 30 éves hogy azt mond egy ilyen eséjem van és nem több. Úgyhogy hajrá:D

2010. máj. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Próba cseresznye!!De ha csak barátkozni akar,akkor pattanj le a csajsziról mert férfi és nő között nincs barátság.Ja és azt se felejtsd el,hogy elsőre megmondta nem akar tőled komolyabbat mert nem tetszel neki.Akkor meg mi változott meg benne vagy benned?
2010. máj. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!