Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet még normális, boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még normális, boldog életem, ha lotyóként viselkedtem az utóbbi időben?

Figyelt kérdés
Egy kis faluban élek, nagyon magányos lány vagyok (23 éves), és csúnyának, ducinak tartom magam. Mindig kicsúfoltak az iskolában, és megszoktam, hogy én egy okádék vagyok, akinek soha nem lesz pasija. Természetesen vágytam a szexre, randizni akartam, de velem nem akart volna senki. Nagyon sokat sírtam. Pár hónapja regisztráltam fel a Tinderre és a Badoora. Úgy voltam vele, hogy már nem is akarok párkapcsolatot, de legalább el akarom veszíteni a szűzességemet, nem akartam várni többet az igazira. Akkor meg is történt életem első szexuális élménye. Nagyon élveztem, a pasi nem jött be annyira, de azt nagyon élveztem, hogy valakinek én is tetszem. Persze jó pasik a Tinderen sem írtak rám, csak kiéhezettek, idősebbek. De nem is érdekelt. Többször is lefeküdtem némelyikükkel. Összesen 8 szexpartnerem volt. Nekem nincs autóm se, mert béna vagyok. Úriemberként idejöttek, mikor a szüleim dolgoztak. Néha felvettek, és elmentünk hozzájuk. A szomszédok is pletykálgattak rólam, a szüleimnek is elmondták, hogy férfiakkal látnak. Már megbántam, de igazából nem is bántam meg. Azt igen, hogy lotyóként váltogattam a partnereket, azt nem, hogy szexeltem velük, mert élveztem. Anyum sokat veszedik velem és lekurváz állandóan. Az emberek is megnéznek az úton, pedig eddig láthatatlan voltam. Kicsit szégyellem magam. Sőt, nagyon. Miért beszélnek rólam? Miért nem mindegy nekik más élete? És ha én ezt választottam, és nekem jó volt így? Persze tudom, hogy a férfiak kihasználtak szexre, de én őket méginkább, egyikükbe se zúgtam bele, csak azt akartam, hogy használjanak. Mostmár kicsit több az önbizalmam, de azért sajnálom, hogy ringyó voltam. Így még lehetek egyszer normális? Vagy mostmár, hogy mindenki tudja, hogy ezt tettem, mert a falu népe elpletykálta, akkor már még annyira se fogok találni normális kapcsolatot, ahogy eddig? Mert nem elég, hogy csúnya vagyok, és duci, de még egy lotyó is mostmár az emberek szemében.

2021. jún. 20. 20:21
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
97%
Addig vagy lotyó, amíg magadra ezt mondod. Megtudtad hogy működik a világ, most már jobban tudod irányítani az életed. Nem kell lotyóként viselkedned és simán elfelejtheted a régi énedet. Előre a nemlotyó (és nem önvádaskodó) élet útján.
2021. jún. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
20%
Igen, ha a Fideszre szavazol 2022-ben.
2021. jún. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
33%
Remélem kamu. Ha nem, akkor az önképed miatt van az ami, nem pedig a "lotyóskodás" miatt.
2021. jún. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Nem kamu. Milyen önképem? Attól hogy nem nézek ki jól, miért ne lehetne valakim? Persze tudom, hogy kapcsolatra nem kellenék, de élveztem szexelni. Ez van.
2021. jún. 20. 20:37
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Falun ez már csak így megy. Ha nem lotyóznak, akkor szűzk*rváznak vagy egyéb jelzőket aggatnak rád. Próbálj meg nem foglalkozni a véleményükkel és ha van rá lehetőséged, akkor kitörni ebből a környezetből. Egy kis levegőváltozás szerintem jót tenne neked meg az énképednek, önbizalmadnak is. A kalandokat meg ne bánd, jól érezted magad, ez mind-mind tapasztalat. Ettől nem leszel lotyó, ne tartsd magad annak.
2021. jún. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
49%
Én falusi vagyok, de sose mondtak semmi ilyesmit rám. Se nem kurváztak, se nem szűzkurváztak.
2021. jún. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy itt is elítélik az embert, ha őszinte vagyok, mint ahol élek. Nem tudok mit tenni, ha nem nézek ki úgy, hogy kelljek egy normális fiúnak. Különben is én rosszabb vagyok, mint a kiéhezett emberek, akikkel lefeküdtem. Ők élvezték a törődést, volt vágy, a szenvedély hajtotta őket. Engem pedig csak, az hogy szexeljek. Nem is akarom kimagyarázni a helyzetet, és nem is tettem. Ezért neveztem lotyónak magam, mert igen, az voltam. Néven kell nevezni a dolgokat, az voltam. Vagyis az vagyok. Fogalmatok sincs milyen érzés volt így élni, ebben a tudatban, hogy senkinek se kellek. Engem nem zavart, hogy idősebb alkalmi partnereket találtam, és hogy ők sem néznek ki jól, mert én is a nők között egy ritka csúfság vagyok. Én kéne megtisztelve érezzem magam, hogy van, aki az én vágyaimat is ki tudta elégíteni, úgy hogy ilyen ronda vagyok. A szexet meg hogy jól éreztem magam, azt el kell ítélni a mai világban. Pedig ez volt az egyetlen boldogságom, úgy éreztem, hogy elkezdtem élni, mert eddig csak 23 év üres járat volt az életem, és 0 boldogság.
2021. jún. 20. 20:46
 8/30 anonim ***** válasza:
34%
Merre laksz?:D
2021. jún. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
81%
Semmi gond ezzel. Jól csinálod
2021. jún. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Szeged környéke, ne érdekeljen a többi, nem válaszolok privátra. Úgy sem akarnátok ismerkedni velem, csak szívatni, de arra nincs szükségem!
2021. jún. 20. 20:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!