Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a randipartnerem kb. 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a randipartnerem kb. 10 óránként válaszol az üzeneteimre, nem érdeklem?

Figyelt kérdés
2021. jún. 20. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Ha csak egy szavakat nyög be(igen, nem, aha, lehet, tónál, tegnap stb), ahogy a nők, álltalában, ha érdektelenek. Akkor nem.
2021. jún. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sokat ír, de nagyon ritkán. :(
2021. jún. 20. 21:43
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
nem érdekled...
2021. jún. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, hogy van munkája és olyan, hogy nem tudja egész nap a telefont bámulni. Tudom, mindenkinek van egy - két perc szabad ideje napközben. De lehet nem akar hülyeséget írni és átgondolja. Ha normális mondatokban fejezi ki magagát, akkor nem kell aggódni szerintem.
2021. jún. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Esetleg van élete is, amit él napközben.
2021. jún. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
Hiába pontoztok le, ha valaki 10 óra múlva válaszol, azt nem érdekled.... tudom, nehéz beismerni, de ez így van, ha tetszik ha nem.
2021. jún. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked legalább válaszolnak a nők lol 😂😂😂
2021. jún. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet hogy utál irogatni. Vagy hogy egyszerűen elfoglalt. Sokszor en sem irok valakinek ha csak 5 percem van. Nem tudok rendesen odafigyelni es atgondolni. Viszont ha tobb idom van, irok hosszabban.

A legegyszerubb rakerdezni

2021. jún. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Hát én biztosan akkor nem írok gyakran, ha nem érdekel. Ha érdekel, azonnal próbálok válaszolni, mert érdekel mit fog ő írni. Sajnálom, de ez van.
2021. jún. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
38%

hát, én pl nagyon béna vagyok a netes kapcsolattartásban, chatelésben, főleg, ha tetszik valakim valahogy nem tudok, nem szeretek folyamatosan írni, az értesítéseket kikapcsolom és amikor úgy érzem, akkor válaszolok. pedig lehet totál bele vagyok zúgva a másikba


lehet simán, hogy ő is ilyen elcseszett. de az is lehet, hogy tényleg rohadt elfoglalt. de igen, arra is van persze esély, hogy másokat is fűzöget melletted és megoszlik a figyelme, vagy önmagában csak simán annyira nem érdekled.


de a lényeg, hogy ennyiből ezt nem lehet megmondani

2021. jún. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!