Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a randipartnerem kb. 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a randipartnerem kb. 10 óránként válaszol az üzeneteimre, nem érdeklem?

Figyelt kérdés
2021. jún. 20. 21:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom ki hogyan van vele, de en ha ismerkedem valakivel, akkor mindent elkovetek, hogy olyan kepet alakitsak ki magamrol, mint aki komolyan veszi a dolgokat, es hajlando energiat szanni es belerakni egy kapcsolatba. Ennek pedig az egyik legfontosabb jelzoje szerintem az, hogy ki hagyan reagal a masikra. Barmikor valaszolok, ha eppen van szabad idom. Ha nincs, akkor csak egy sort, hogy 2-ig meetingen vagyok, utana irok. Vagy gyarban dolgozok, 9-kor meg delben van szunetem. Tehat valaszolok, vagy megjelolom a kovetkezo szabad idopontomat, amikor elerheto leszek. Ezzel aktiv es cselekvo kepet alakitok ki magamrol. Aki arra is elfoglalt, hogy valaszoljon, azt nem tekintem komolynak. Nem a vilag legelfoglaltabb embereivel akarok ismerkedni, akiknek naponta 3x5 perc szabadidejuk van. Az ilyen emberek lehetnek akar gyarigazgatok is, de valamit rohadtul rosszul csinalnak. Aki nem hajlando az ismerkedesi szakaszban sem prioritasban kezelni a masikat es megfelelo idot szanni ra, az nem lesz a partnerem, ennyi. Aki pedig 10 orankent valaszol, az nem ismeri, hogy mi az a chat.
2021. jún. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg mivel telik a napja, hogy ritkán jelentkezik, vagy, hogy szokott-e unatkozni. Javasold a pörgősebb beszélgetést. Lehet nem érdekled. Lehet másokkal is ismerkedik még. Ha idősebb akár elfoglalt is lehet. Ha sokat ír, de ritkán akkor nem chatelős típus. Én is ritkán írok, de akkor sokat, mivel elfoglalt vagyok és a munka mellett más kötelességeim is vannak, este szoktam leülni válaszolni egyszerre az üzeneteimre, ha marad még rá energiám.
2021. jún. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!