Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Diplomás nők! Összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás nők! Összejönnétek gyári betanított munkás pasival?

Figyelt kérdés
2021. jún. 25. 08:18
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon adom a 30-as válaszoló írását. Diplomás vegyész vagyok, de sose néztem le a gyári munkásokat. Nem is értem, miért kéne bárkit is lenézni a munkája miatt? Dolgozik, nem? Akkor meg kinek mi köze hozzá? Ez megint általánosítás...

Nagyon sok diplomás parasztot ismerek, aki nem tud helyesen írni.

2021. jún. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
56%

30

Szerinted miböl vegeztem el a fősuli

2021. jún. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
t?
2021. jún. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
27%

Nem nézem le a sori dolgozokat! Tisztelem őket. Ha én prod.buyerként, nem rendelem meg a cuccokat a gyartáshoz, vagy nem ba*szogatom a szallitot, hogy hol van már a cucc, akkor te nem tudsz soron dolgozni, ellenben ha te nem csinalod meg, nekem sincs munkám!

Ugyanakkor, nem jönnék vele össze. Keveset is keresnek, nem alakulna úgy az élet, mint mondjuk egy mernök mellett.


29N

2021. jún. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 harebell ***** válasza:
67%
Rossz olvasni ezt a frusztrált önigazolást itt mindkét oldalról, és azt is nehezen hiszem el, hogy ennyire korlátoltan látják sokan a helyzetet. Egy diploma senkit nem tesz se különbbé, se értékesebbé, ezt diplomásként mondom, és a gyári munkásokat se vegyük már mind egy kalap alá. Több olyat is ismerek, akikkel százszor jobban el tudok beszélgetni, mint némelyik kollégával vagy anno csoporttárssal. Meg azt se vegyük már készpénznek, hogy azért dolgozik ott, mert "ennyire képes", "ennyit tudott elérni" stb, az élet ennél sokszor bonyolultabb, nem mindig jól jön ki a lépés.
2021. jún. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
92%

34-35.

Akkor elmondom: építőmérnöki diplomám van, út-, vasútépítési szakirány.

Nem vitatkozom továbbá olyan proli diplomásokkal akik lenéznek bárkit is a munkája miatt. Minden mindennel összefügg, mindenkinek a munkájára szükség van. Ha valaki annyira csökkent értelmű hogy ezt nem bírja felfogni azon semmilyen diploma sem fog segíteni.

2021. jún. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!