Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Diplomás nők! Összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás nők! Összejönnétek gyári betanított munkás pasival?

Figyelt kérdés
2021. jún. 25. 08:18
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
16%
Nem jönnék össze tanulatlan, proli, alja emberrel..
2021. jún. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
12%
Nem. Ezen a héten sem
2021. jún. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
61%
Ha belsőre megfelel, akkor igen (be Balázska, ne éld bele magad, te személyiségre nem az a típus vagy, akivel összejönne egy magára valamit adó, értelmes diplomás nő).
2021. jún. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
50%

16# Honnan tudod te ezt ilyen precíz pontosan?

Netalántán érintett vagy ebben ugye, ugye?

Mitől vagy ilyen frusztrált velük kapcsolatban? Remélem ha te diplomás vagy, akkor volna hova fejlődni az agyadnak rendesen. Ugyanis ha nem tudnád, a kétkezi munkásoknak köszönheted hogy a valagadat kitörölheted szarópapírral, hogy a valagad alá viszik a boltba a tejet, kenyeret.

Holnaptól ha ezek nincsenek, te elpusztulsz. Remélem enélkül is, minél hamarabb. Mert az ilyen férgekre nincs szüksége a társadalomnak.

2021. jún. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
57%
Az a kerdes, hogy te gyári meloskent miert akarsz, sikeres, csinos, diplomas Nőt? Miert nem jo neked a szinten sori dolgozo Erzsike?
2021. jún. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
16%
25-nél a pont... :D
2021. jún. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
36%

"a kétkezi munkásoknak köszönheted hogy a valagadat kitörölheted szarópapírral, hogy a valagad alá viszik a boltba a tejet, kenyeret."


Te meg a diplomásoknak, hogy van mivel odavinni, van min dolgozni, és azt is, hogy most a net előtt ülsz és pötyögsz a laptopodon vagy mobilodon.

2021. jún. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
59%
Én áruházi dolgozó vagyok, de néha szégyenlem a munkámat.. Mindig is felnéztem a diplomásokra. :)
2021. jún. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
55%
Szégyellem na :)
2021. jún. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
63%

30# Nem, nem tudná megcsinálni, nulla fizikummal, nulla tűrőképességgel azonnal kihullana mint a legyek. 😆😊😊

Aki aktakukacnak "született", az alkalmatlan bárminemű fizikai igénybevételt igénylő munkára, és ne picsogjon itt hogy de, de ő sportol. Az teljesen más.

Majd ha megtudja nekem mutatni mit tud felmutatni gyári munkásként majd akkor tisztelni fogom.

Addig meg hogy jön bárki ahhoz, hogy más munkáját lenézze? Ki hatalmazta fel erre?

Én diplomás vagyok, nem gyári sormunkás, mégis több intelligenciám van hogy ezt felfogjam, de sajnos nem minden diplomás gondolkodik felvilágosultan. Ezek az emberek a szememben a legalja, aki a diploma mögé bújva egy buta, megkeseredett, mások lenézéséből táplálkozó utolsó féreg. Magyarul hányadék réteg.

2021. jún. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!