Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen társkeresési esélyekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen társkeresési esélyekkel indul egy olyan ember, aki elsősorban lassan szeret ismerkedni?

Figyelt kérdés

Gyakran úgy érzem, mintha randizáskor lenne egy kimondatlan elvárás, hogy hányadik randin legyen csók, szex, stb., illetve viszonylag hamar 100%-ban biztosnak kell lenned abban, hogy a másikkal akarsz lenni. Emiatt én eléggé feszélyezve érzem magam, mert egyszerűen nem tudok ilyen gyorsan haladni, nem azért, mert frigid volnék, vagy beszűkült, hanem szükségem van rá, hogy megismerjem a randipartnert, és hogy megbizonyosodjak róla, hogy tényleg érdeklem őt (és ő is engem), mielőtt ezek megtörténnek, és értékelem, ha pl. a testi dolgokban vannak átmenetek, és nem egyből történik minden.


Egyébként van valamennyi párkapcsolati tapasztalatom, viszont ez egy távkapcsolat(-próbálkozás) volt COVID alatt, úgyhogy a találkozások, és a kapcsolat testi részei kimaradtak, úgyhogy valószínűleg ezért is vagyok ezekkel óvatosabb - főleg úgy, hogy olyan korban vagyok, amikor a legtöbb ember ezeken már átesett. Egyébként általánosságban jól nézek ki, és vannak olyan tulajdonságaim, ami miatt jó partner lehetek.


Ez a kérdés egyelőre csak elméleti, mert jelenleg nem keresek társat, de szeretném tudni, hogy nagyjából hogy állnak ehhez az emberek. Nő vagyok, úgyhogy férfiak véleményének, vagy férfiakkal való tapasztalatnak külön örülök. :D



2021. jún. 25. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenféleképpen partner függő. Biztos hogy van olyan pasi, aki így is benne lenne. Én sem vagyok egy sietős férfi létemre.
2021. jún. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Akit tényleg érdekelsz az türelmes lesz hozzád. Nincs ezzel semmi gond.
2021. jún. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló vagyok és nem is szeretnék bárkivel lefeküdni meg hasonlók akiben nem vagyok biztos hogy szeretem. Persze emiatt legtöbb esetben esélyem sincs egy lánynál, de már volt egy hosszabb (táv de találkoztunk pároszor) kapcsolatom, de nem feküdtünk le egymással, mert nem éreztük még. Szóval létezünk, de nem tudom milyen számban. 21/F
2021. jún. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, felpontoztalak titeket! :)
2021. jún. 26. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!