Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nincs kedvem randizgatni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs kedvem randizgatni, ne is erőltessem?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok, jó lenne egy párkapcsolat, de senki nem érdekel igazán. Tinderen rámír egyszerre vagy tíz pasi, azt se tudom, kivel írogassak, ha meg elkezdek többel is, már azt se tudom, kivel mit beszéltem. Nincs kedvem ehhez. Hagyjam inkább egy ideig a dolgot?

2021. jún. 27. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Én is így érzem most magam. Szerintem kicsit hagyd a társkeresést, foglalkozz mással, aztán majd megérkezik a kedved is. :)
2021. jún. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is hagyd majd akkor csináld ha megjön hozzá a kedved így nincs értelme
2021. jún. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké..csak kicsit félek, hogy többé nem lesz kedvem :/ Vagy szerintetek majd visszajön a kedv hozzá?
2021. jún. 27. 17:13
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Persze ha visszajön ez így nem jó hogy csak erőlteted ha nem fogod erőltetni meg fog jönni hozzá a kedved
2021. jún. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Ha leszív agyilag és lelkileg, akkor hagyd, mert csak elmegy a kedved tőle.


Meg válts platformot. Ne a Tinderen randizz, ott inkább csak egyestés kapcsolatok születnek.

2021. jún. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
25 éves nő vagyok én is. Ugyanezt érzem... 😅
2021. jún. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ahha szóval ez a helyzet. Akkor biztos elég sok nő van így ezzel mert szinte senki nem ír vissza... csak tudnám, hogy akkor miért húznak jobbra? :D 25 F
2021. aug. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bár én (jó)pár évvel idősebb vagyok nálad, ismerős a helyzet. Nagyon hasonlóan éreztem, és bevallom, én egy picit erőltettem, mégpedig azért, mert utoljára két éve éreztem hasonlóan, pár nap után töröltem magam a Tinderről és azóta semmi... Kitűztem egy határidőt magamnak: egy hónapot. Még goldra is előfizettem akciósan, kiemeléseket is vettem. Így nem nekem kell jobbra-balra húzogatni, hanem látom, kik jelölnek és közülük tudok választani. Nem állok szóba akárkivel, csak akivel tényleg el tudok képzelni komolyabbat. Ha valakivel pár üzenetváltás után nem érzem, hogy meglenne a közös hullámhossz, akkor nem folytatom tovább.

Hidd el, akivel minden stimmel, azzal nem kell erőlködni, egyszerűen minden szuper. Nekem úgy néz ki most összejött, mindössze pár nap alatt. Mindenki mással lezártam az ismerkedést, csak rá koncentrálok.

2021. aug. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!