Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig normális csak úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig normális csak úgy randizgatni valakivel?

Figyelt kérdés
Mennyi időnek kell eltelnie, hogy 2 ember között komolyabbra forduljon a dolog, ne csak néha találkozgassanak? És ezt érdemes egy idő után megemlíteni a másiknak, hogy te komolyabbat szeretnél?
2018. jan. 7. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
33%

Neten beszélgettünk pár napig, utána 3 napot randiztunk, az utolsóra már összejöttünk. :)

Persze, ez egyáltalán nem "normális" tempó, én még mindig "dolgozom" fel a történteket, de második-harmadik randin azért illik legalább smárolgatni, 2 hét után meg lehet otthagynám a csajt, ha nem lenne szex. Az, hogy mennyi idő után kéne összejöjjetek, fogalmam sincs, az ismerőseim körülményeit elnézve tényleg pár hétről beszélünk maximum.

2018. jan. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most nem a szexre gondoltam, hanem hogy ténylegesen ki lehet jelenteni, hogy hivatalosan is egy pár vagytok.
2018. jan. 7. 15:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Nem lehet általánosítani. Milyenek a találkozók? Mennyi ideje?
2018. jan. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez egyéni igényektől függ. Van, akinek a gyorsabb tempó jön be, és hamar összejön valakivel, más lassabban szeret haladni. Én például nem sajnálnám, ha valaki azért lépne le, mert két hét után még nincs szex. Nekem egy két hetes ismeretségnél a másik fél még idegen, egy idegennel meg nem bújok ágyba.
2018. jan. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Ha a második randin nincs már kémia és fizika, akkor bájbáj :))) az erős csajszi inkább tovább lép és marad függetlenül boldog :))) hahó !!:))
2018. jan. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azt lehet érezni. Amikor a bizalom kezd megszilárdulni és kimered mondani neki, akkor peldaul onnantol.
2018. jan. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!