Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » X hónapja beszélgetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

X hónapja beszélgetek egy sráccal, most lenne az első randink, de már közölte, hogy szeretné, ha lekezelném... Csak szerintem nem normális dolog ez?

Figyelt kérdés

Oké, hogy 3 hónapja dumálunk kb minden nap, de hogy felteszi a kérdést, hogy nem - e lehet első randin cumi, mert nagyon kíván.... Megkérdezem, hogy ne hari, de Te mindenkivel így nyomod az elsőt:"Nem, de Téged nagyon kívánlak,mert egy édes lány vagy"


Nem igazán vagyok oda mostmár a tali gondolatától, mert tuti, hogy ezt fogja erőltetni... Mit gondoltok erről?



2021. jún. 27. 18:55
1 2
 1/20 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
96%

Az téged minősít, ne feledd, hogy ha akárcsak tovább beszélgetsz is vele!

(:

2021. jún. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Én nem mennék el, mert nyilván csak erre hajt. Ha nem teszed meg, akkor erőszakkal tuszkolja a farkát a szádba?
2021. jún. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
Zárd le ezt a beszélgetést most. Nem éri meg vele foglalkozni tovább.
2021. jún. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem elég egyértelmű hogy ne csináld!

Elég gáz,hogy csak ennyire értékel,hogy 3 hónapig minden nap beszélgettek,és az az elsődleges hogy lesz.phatnád...egy első találkozásnak nem ez a módja...főleg nem 3 havi intenzív beszélgetés után.Nagy csalódás lehetett ez neked.Szerintem lépj túl,minél hamarabb rajta.

2021. jún. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
A srác csak erre megy az ilyennel kár kapcsolatot ápolnod
2021. jún. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
"Nem-e lehet" kifejezést amúgy ki tálalta ki? Az utóbbi időben csak ezt hallom... Csak engem zavar? :D Elég tróger amúgy a pali.
2021. jún. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
97%
Nem semmi, mit gondolnak egyesek. Egy másodpercet többet ne vesztegess rá. Elhajtanám a f.szba az ilyen taplókat.
2021. jún. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
96%
Kuka.
2021. jún. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
#6 van tovább fejlesztett verziója is, a "nem-e lehetne-e?". :)
2021. jún. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
24%
Hát én nem értek veletek egyet. Egy cumiért nem beszélgetek senkivel hónapokig. 😃
2021. jún. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!