Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha csúnya pasiként kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csúnya pasiként kövér csúnya nőknek kezdek udvarolni, el fogják várni ők is hogy mondogassam nekik hogy milyen szépek?

Figyelt kérdés

Vagy jobb a nyers őszinteség hogy bár szép nem vagy, de mégis szeretni akarlak.


Nem igazán érdekel már a külsejük, csak át tudjak ölelni egy meleg női testet, szorítgatni...simítgatni...


F/30


2021. jún. 28. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Van egy rossz hírem!

A duci Nőknek, ugyanúgy nem fogsz kelleni ezzel a mentalitással.

2021. jún. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%

Próbáld meg. Vagy próbáld meg az ellenkezőjét. Csinálj valamit. Csinálj bármit. Csak könyörgöm, engedd már el pár napra a GYK-t és cselekedj már végre a valódi életben!

Mert oké, az megint más, ha csináltál valamit, aztán megosztod a tapasztalataidat és véleményt kérsz. De ezeknek a kérdéseknek (amik kb mind ugyanaz, csak máshogy fogalmazva) semmi értelme

2021. jún. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én kövér nem vagyok, csak ronda, de nyilván nem várom el, hogy szépnek nevezzenek. Azt viszont igen, hogy a jó tulajdonságaimat kiemeljék és néha megdicsérjenek, bókoljanak (pl. belső tulajdonságaimat méltassák, vagy megjegyezzék, ha mondjuk csinosan felöltöztem).

A ronda nők se szeretik, ha hulladékként kezelik őket.

2021. jún. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak azért ne udvarolj egy nőnek, hogy valakibe beletehesd a farkad. Nem kell hazudni nekik, de akkor meg ne szedd őket fel. A legtöbb ember vonzó valaki számára, és mindenki megérdemli azt, hogy olyan emberrel legyen, akinek tetszik - ha meg nem jön össze neki, jobb egyedül lenni, mint valakivel, akiről kiderül, hogy csak azért jött vele össze, mert már hiányzott a dugás meg az, hogy elmondhassa magáról, hogy van valakije.
2021. jún. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A nyers pozitív őszinteseg a jó, pl. h9gyha szorgalmas a nő, vagy jó vele a szex akkor azt emeld ki, neked se esne jól ha odaköhögnék, hogy "ocsmány vagy és borzasztó vagy az ágyban" stb.: most képzeld el, hogy te a maximumot akarod (ölelést, szexet, egy női test közelségét) tőled meg azt kapja, hogy "nem vagy szép de jobb nem jut, úgyhogy megduglak". Nem túl kecsegtető kilátások, én erre azt mondanám a fickónak, hogy inkább maradok egyedül (amit meg írtál az burkoltan jelenti ugyanezt).

Ha nem tudsz őszinten jó dolgot mondani a csajról akkor nincs együtt keresnivalótok - ilyenkor igazából megdugnod se kéne.

Ha meg nem találsz valakit akivel kölcsönösen szeretitek egymást/vonzódtok egymáshoz akkor inkább menj prostihoz, erre vannak kitalálva.

- egy csúnya nő (aki a kövérség határán van)

2021. júl. 5. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van akinek a telt formák tetszenek. Másnak meg a csóróság a kizáró ok
2021. júl. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!