Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz vagyok ha 30 éves férfikén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz vagyok ha 30 éves férfiként leginkább a 18 körüli lányok tetszenek?

Figyelt kérdés

ilyen korú barátnőre vágyom a leginkább. fiatalok, álmodozóak,romlatlanok,élettel teliek.


igyekszem én is dolgozni magamon hogy fiatalos maradjak, pl. elkezdtem sportolni egy ideje.


2021. jún. 30. 17:33
 1/10 anonim válasza:
46%
Egyáltalán nem gáz.
2021. jún. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem nem gáz, ilyen az ízlésed. Viszont nem tudom, hogy egy ilyen korú lány mi a szaszt akarna tőled.


A másik meg hogy manapság a nőkről szinte képtelenség megállapítani, hogy hány évesek. A kamaszok sokszor sokkal öregebbnek néznek ki (pláne ha erősen sminkelnek, vagy dohányoznak), míg a harmincas nők sok esetben akár tíz évvel fiatalabbnak tűnnek, ha nincsenek leharcolva.

2021. jún. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Balazska tok mindegy neked kik tetszenek, 0-tol olyan 150 eves korig az osszes no el fog hajtani.
2021. jún. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Kicsit oreg lenne. Ismerkedj inkabb nehany evvel fiatalabbakkal
2021. jún. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon gáz, gondolom ki akarod használni, hogy ők még nem éreznek annyira cikinek, könnyebb őket lenyűgözni, illetve pótolnád, ami kimaradt..


Tudod te is, hogy ciki, ne polgárpukkassz itt!

2021. jún. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem egészséges, hogyha a tapasztalatlanságuk miatt jönnek be vagy külsőre csak ez tetszik, de akkor lesz ez igazán kóros, hogyha nem tudnál egy mellett megmaradni évekig, mert kiöregszik az általad preferált korból. Ha mindig újat kell keresni, mert XY már 22 és az már nem jó, vagy már érettebben viselkedik, akkor valszeg egyedül maradsz öregségedre.
2021. jún. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy is egyedül marad.
2021. jún. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Eléggé
2021. jún. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elég lett volna annyi a kérdésnek, hogy "Gáz vagyok?"
2021. jún. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A leírás alapján gáz, mert nem nőttél fel és nem értél meg meglett férfi létedre, ha kvázi gyerektulajdonságokat keresel magad mellé.
2021. júl. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!