Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszett már meg nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszett már meg nektek magántanárotok? Hogyan érdemes kezelni ezt? Voltatok hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Szóval,beleszerettem a magánangoltanáromba.. Nagyon jófej, tényleg segítőkész, és egyáltalán nem pénzéhes,mint a legtöbb. Áron alul tanít, szerintem sokkal többet megérdemelne (és mások szerint is) de kezdő és kicsit szociálisan érzékeny még túlságosan is. A gyönyörű arca mellett a személyisége fogott meg igazán.. Nem tudom,van-e barátja, egyidősek vagyunk, 25 évesek, bepróbálkozzak nála?
2021. júl. 2. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Először azt hittem, ez valami tanárfétis, de miután egyidősek vagytok, így azt mondom simán. Előtte tudakold meg, hogy van-e párja, de én azt javaslom, amíg hozzá jársz, addig ne tény semmit, csak ha levizsgáztál. Ha rosszul sül el a dolog, lehet lemondaná az órákat, ezt azért tanácsolom.
2021. júl. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amíg diákként jársz hozzá inkább hagyjad, utána simán elhívhatod egy kávéra.
2021. júl. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért ne próbálkoznál? Komolyan érdekel a kockázat, a veszteség, ami érhet téged azzal, hogy bepróbálkozol.
2021. júl. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3 amíg órákat vesz tőle, eléggé gáz lenne egy elutasítás. A csajnak tuti kínos lenne utána megtartani az órákat kettesben valakivel, akit korábban el kellett hajtania.


Én is nő vagyok és tervezek nyelvórákat adni és őszintén nem örülnék, ha egy diákom rám hajtana.


Természetesen a legutolsó órán már simán be lehet próbálkozni, akkor már nincs benne semmi kockázat, még ha el is utasítja őt a csaj.

2021. júl. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"A csajnak tuti kínos lenne utána megtartani az órákat kettesben valakivel, akit korábban el kellett hajtania."

Ha a srác normálisan viselkedik, normális közeledés volt, akkor nem lehet kínos. Teljesen normális dolog elutasítani egy közeledést, nem kell miatta szorongani.

2021. júl. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!