Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a véres tinédzser évek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a véres tinédzser évek után 20-30 között se kellettem egyetlen nőnek se párkapcsolatra akkor hasonló rémálom várható a 30-40 közötti időszakra is?

Figyelt kérdés

Tinédzserként menekültek előlem a nők. Akkor azt hittem ez majd javul, mert felnövünk és számítani fog hogy amúgy milyen srác vagyok. Brutális volt megtapasztalni hogy huszonévesen is gyakorlatilag a kinézet determinálja hogy ölelget e egy nő esténként vagy magányosan matyizol.


A 20-30 közötti időszakot barátnő nélkül, minimális kalanddal (pár db) vészeltem át. (főleg öregebb nőkkel, volt hogy akkora volt a baj hogy összefeküdtem 20 évvel idősebb nővel is, csak legyen már egy kis intimitás)


Számíthatok valami javulásra esetleg 30-40 között, vagy marad ez a rémálom?


Könnyű okoskodni hogy törődj bele..hogy? Én is érzek. Én is vágyom valakire aki szeret. Vagy csak kipróbálni hogy milyen az. Mert iszonyatosan durva. de gyakorlatilag 0 párkapcsolati tapasztalatom van.


Ja és hozzátenném azt is hogy egyéb téren is összeomlott az életem, semmilyen iskolát nem sikerült elvégezni, alja segédmunkás vagyok.


Gyakorlatilag egy mellébeszélés az életem.


F/30


2021. jún. 24. 07:20
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Szia, Staropramen! Ugye még mindig nem iszol? Az klassz lenne. Örülök, h megvan még a melód. Remélem, a szüleiddel minden rendben.


Megkaptam a privátodat, amiben piros pólóban vagy látható. Nincs az ábrázatoddal semmi baj, a piros szín viszont sápadtnak mutat téged. Próbálj bajuszt növeszteni, azt javaslom (ha nem jön be, még leborotválhatod). Komolyabbnak tűnnél.


Látom, a szexet még mindig összetéveszted az intimitással. Hiba! Nézz utána, hogy mi a különbség.

---

"Számíthatok valami javulásra esetleg 30-40 között, vagy marad ez a rémálom?" Arra szímíthatsz, Balázs, amiért megdolgozol: ha ugyanúgy kommunikálsz, működteted az életed stb, mint eddig, akkor az elért eredmény is ugynaz lesz nyilván.


Szándékodban áll korrigálni az életvezetésed? Akarsz tanulni az eddigi hibáidból? Merre látod az előrelépés lehetőségét?

2021. jún. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Nem iszom. Melózom.

A kérdéseket nem igazán értem. Ha az életvezetésemmel is gond van, mivel nincs?

Nyilván nem az élet sztárja egy betanított munkás csóró pasi, de azért ilyeneket is látni nőkkel. Csak ők néznek is ki valahogy.


Nem tudom mi lenne a megoldás. Leginkább elfogadni ezt.

2021. jún. 24. 07:54
 3/34 anonim ***** válasza:
77%

Azt nem tudom megérteni, hogyan nem sikerült rendesen elvégezni az iskolákat általános iskolán kívül?! Miért nem tanultál?!


Ez a Te felelősséged lett volna. Ne csodálkozz, ha nincs önbecsülésed, nem is sikerülhet a párkapcsolat sem, de a munkádban sem jutsz előrébb!


Ui: nem, a párkapcsolat NEM FOGJA MEGOLDANI a hiányérzetedet. A saját sorsod a Te kezedben van, tetszik vagy sem!

2021. jún. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

07:41-es vagyok


Ez a klasszikus üss vagy fuss kérdés.


Ha úgy érzed, elfogadni könnyebb a jelenlegi helyzetet, tedd azt! Ha harcolni szeretnél ellene, válogasd meg jól a harci eszközeidet! Előzetes tájékozódásul ajánlom A párválasztó agy c. humánantropológiai művet Geoffrey Millertől. Segíteni fog.


Én nem mondanék le magamról érdemi próbálkozások nélkül, de hát a te életed, Balu.

2021. jún. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Kibuktam egyetemekről, ennyi.

Miért ne lenne önbecsülésem? Önbizalmam is van, ha nem lenne, hogy próbálkoztam volna bárkinél is?


Lehet nem oldana meg mindent, de én azért így 10+ év masszív magány után szívesen kipróbálnám milyen az.

2021. jún. 24. 08:04
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Az más, ha az érettségiig eljutottál. Ezt nem írtad. Akkor már irodában is el tudsz helyezkedni.


A diploma nem annyira fontos, de ha belekezdtél valamikor mégis miért nem csináltad végig? Tudsz rá magyarázatot?


Ui: az ellenkező nemhez való hozzáállásod siralmas. A szex és az intimitás ÓRIÁSI NAGY KÜLÖNBSÉG!


3-as válaszoló voltam.

2021. jún. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

Balázs, egyébként neked most pontosan milyen iskolai végzettséged van?


Úgy tudom, egyetemre is jártál, csak kibuktál onnan többször is. Tehát érettségid elvileg kell, hogy legyen.

2021. jún. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Na, erről beszéltem, amiben az 5-ös válaszban írt, csak amikor írtam a kommentet, még nem láttam, hogy egyetemre járt.


Szerintem ez is bizonyítja, hogy nem buta ember, Balázs.

2021. jún. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Nehéz volt a mérnöki, arra jártam. Mikor fiatal koromban jártam, főleg a piálás miatt hanyagoltam a sulit. De pár éve már józanul is megpróbáltam, akkor se ment.


"Ui: az ellenkező nemhez való hozzáállásod siralmas. A szex és az intimitás ÓRIÁSI NAGY KÜLÖNBSÉG!"


Jó.. ne lovagoljunk egyetlen mondaton.


A karrier, munka világával nincs jelenleg bajom. Nyilván jobb lenne egy jobb meló is, de elsősorban a nő hiánya zavar jelenleg.

2021. jún. 24. 08:22
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Láttam a képet rólad tegnap amit felraktál magadról, ha jól emlékszem tegnap volt?! 🤔

Az a baj hogy túl sokat gondolkodsz ahelyett, hogy cselekednél.

Egy magas jó kiállású pasi vagy. Arcra sem rossz. Minden adottságod megvan ahoz, hogy kihozd magadból a legjobbat, de siránkozni könnyű.

Elkezdenél végre edzeni, nagyon hamar tök jó tested lenne, hiszen mint írtam magas vagy, jók az adottságok. Egy fél év alatt már olyan eredményt érnél el hogy azt nem is gondolnád. Utána egy frizura váltás, mert az borzalmas volt a képen. Illetve a nyúzott ruhákat lecserélni 1-2 normálisabbra.

Nem kell farmert és inget hordani. Neked amúgy is jobban állna szerintem egy normális szabadidő nadrág egy laza póló. Egyáltalán nem vagy reménytelen.

Az meg hogy gyárban dolgozol hidd el a kutyát se érdekelné.

Nem ez a mérvadó.

Megvan benned a potencia csak el kéne kezdeni tenni érte. Nem vagy reménytelen abszolút....

29/N

2021. jún. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!