Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők a "véletlen" ismerkedéskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők a "véletlen" ismerkedéskor miért barátságosabbak?

Figyelt kérdés

Amikor a nő szempontjából, az ő számára úgy tűnik mintha csak véletlenül elkezdenének beszélgetni a férfival.


pl. olyan szituáció, hogy boltban sorban állsz kasszánál vagy könyvesboltban, bankban stb. és valahogyan úgy alakul hogy spontán módon egymáshoz szóltok egy férfival de közben ebben nincs semmi kellemetlen hogy "jaj most ez itt ismerkedni akar" de aztán mindketten érzitek hogy "hát azért jó lenne találkozni később vagy akár most beülni egy kávéra".


Én pl. szoktam így ismerkedni szándékosan és mindig nagyon barátságosak, kedvesek, kommunikatívak a nők még akkor is ha finoman jelzik hogy ismerkedésre éppen nem nyitottak(mert párkapcsolatban van vagy nem vagyok az esete stb.)



2021. júl. 5. 15:15
A kérdező szavazást indított:
nem vagyok hülye, tudom mit akar a pasi, de az ilyen közeledés olyan udvarias
nem helyez rám nyomást a direkt csajozós szöveggel, ezért felszabadultabb vagyok
megnyugtat, hogy teret ad nekem és nem akar minden áron ismerkedni
kíváncsivá tesz hogy mi lesz ebből a beszélgetésből
ilyenkor nem is gondolom azt hogy ismerkedni akar, ezért nem zavar
egyéb: fejtsd ki hozzászólásban
30 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
7%
Ezek nem "véletlen" ismerkedések, hanem a nő úgy intézi, hogy annak látszódjon, viszont ő nem kezdeményezhet a dogmák miatt, így úgy kell tűnnie, mintha a férfi kezdte volna, pedig valójában nem.
2021. júl. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

"de aztán mindketten érzitek hogy "hát azért jó lenne találkozni később vagy akár most beülni egy kávéra"."


Honnan tudod, hogy ezt érzi? Beül veled kávézni?

2021. júl. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

# 2


igen, beül. Ilyen ismerkedésből voltak kalandjaim meg egy 10 éves párkapcsolatom is.

2021. júl. 5. 15:32
 4/18 anonim ***** válasza:
13%
Hát akkor nem tudom. A világ tele van buta, manipulálható nőkkel.
2021. júl. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

# 4


nincs ebben semmi manipuláció. Ha kölcsönösen szimpatikusak vagyunk egymásnak a nővel akkor miért ne beszélgethetnénk.

2021. júl. 5. 15:37
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
Mert rohadt visszataszító, ha kilométerekről érződik, hogy nőt akarsz mindenáron, és az illető a 100., akit aznap leszólítasz, mindegy, csak lyuk legyen alapon.
2021. júl. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Meg sokkal oldottabb a hangulat, ha adódik egy téma, ami az adott környezetben jön fel, minthogy 2 másodperc alatt eldöntsd, hogy ezzel a vadidgennel ismerkedni akarsz-e.
2021. júl. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

"nincs ebben semmi manipuláció."


De, azt írtad, hogy "véletlen", idézőjelesen, tehát nem véletlen. Ez benne a manipuláció.

2021. júl. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

# 8


szerintem rosszul értelmezed a manipuláció fogalmát, az olyasmit jelent hogy valakit az akarata ellenére ráveszel valamire amit ő nem akar.


Ebben a helyzetben nincs ilyen. Mivel a nő bármikor mondhatja hogy szia most mennem kell, én pedig nem fogom megragadni a karját hogy márpedig itt maradsz. :D

2021. júl. 5. 15:45
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"De, azt írtad, hogy "véletlen", idézőjelesen, tehát nem véletlen. Ez benne a manipuláció."


Az nem baj. Ha valaki képes a helyzethez illően úgy közeledni, hogy ne a kétségbesett becsajozási vágy jöjjön le, és képes értelmesen, körülményekhez illően beszélgetni és nem rögtön letámadni a nőt, nem kellemetlen helyzetbe hozni, akkor már fél sikere van.

2021. júl. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!