Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyire fontos a pasi önbecsülése, és a véleménye saját magáról?

Figyelt kérdés

Pl. ha egy pasi azt mondaná nektek, hogy ő nem tetszik senkinek mit gondolnátok?

Milyen legyen a pasi magával szemben, hogy nektek is tetsszen?


2010. aug. 27. 02:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Legyen egy egészséges önbecsülése, de ne legyen önimádó.
2010. aug. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne higyje magáról azt, hogy ő olyan jó pasi. Volt már ilyen önimádó pasim, és hát a féltékenység felütötte a fejét nálam. ha egy férfi nagyon jónak hiszi magát, úgy gndolja, hogy ebből adódóan bárkit megkaphat. vége is lett annak a "kapcsolatnak" hamar. ugyanígy van ez nőknél is. legyen egy egészséges önbizalma, de ne vigye túlzásba
2010. aug. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
az én párom önimádó,de ez van, így is szeretem.Én meg pont az ellentétje,legalább kiegészítjük egymást.:-)
2010. aug. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Aki ezt hiszi magáról, azzal nem.is érdemes foglalkozni.
2010. aug. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

még mindig jobb ha csak nekem tetszik mintha el lenne magátol szálva , igy meg tudja becsullni hogy vele vagy,

soha nem kellene egy olyan pasi aki azt hiszi bárkit megkaphat

2010. aug. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

A legtöbb pasi önimádó, narcisztikus.

Azok is, akik ilyen helyeken félénknek és visszahúzódónak irják le magukat.

Leginkább a bibliai Narcissusra hasonlitunk, de a wikipédia nagyon igazat ír erről


"Kívülről nézve úgy látszik, hogy a nárcisztikus személyiségnek nagy az önbizalma, holott gyakrabban éppen az ellenkezője, az alacsony önértékelés az igaz."

2010. aug. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 poetic ***** válasza:
100%

Kinek mi tetszik...

Hozzá teszem vannak azért árnyalatok, nem csak fekete és fehér. Az a pasi, aki sikeresebb a Nők körében, sokkal kiegyensúlyozottabb tud lenni egy párkapcsolatban. Ehhez persze jó ha párosul egy kis érettség is...így nem abban csúcsosodik ki a dolog, hogy játszik veled vagy az érzéseiddel.

2010. aug. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%

nekem fontos, hogy egy pasi önbizalommal teli legyen, még az sem baj, ha kicsit egoista...inkább, minthogy állandóan bíztatni meg babusgatni kelljen, h á, nem is, te helyes vagy, dehogynem, biztos tetszel a lányoknak csak így meg úgy....utálom az ilyet, nálam egy önbizalomhiányos pasi minden esélyét elveszti, amint kiderül, h az....


21/L

2010. aug. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

megmondom, hogy szerintem jól néz ki (nekem tetszik)

amúgy én is 2 évig küzdöttem azzal, hogy nem tetszek senkinek stb. eléggé depressziós voltam, de szerintem ez ilyen tinikori dolog volt. Tudom, hogy tetszek embereknek, csak nem olyanoknak, aki nekem is tetszik..sajnos.. ):

15/L

2010. aug. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
te hány éves vagy?
2010. aug. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!