Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyire fontos a pasi önbecsülése, és a véleménye saját magáról?

Figyelt kérdés

Pl. ha egy pasi azt mondaná nektek, hogy ő nem tetszik senkinek mit gondolnátok?

Milyen legyen a pasi magával szemben, hogy nektek is tetsszen?


2010. aug. 27. 02:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
53%
09:29 vagyok...még az is eszembe jutott, hogy egyébként is vigyázni kell az önbizalomhiányos pasikkal kapcsolat szintjén, mert akinek ninc sönbizalma, az féltékeny lesz! betegesen... az első pasim ilyen volt és 3 évnyi szenvedés és bezártság van mögöttem a féltékenysége miatt...azóta is bánom, h egyáltalán szóba álltam vele, de sajnos ő jól eltitkolta, h nincs önbizalma, nagyszerű színész, így úgy tűnt, mintha magabiztos lenne :( a többi már csak a kapcsolatban derült ki
2010. aug. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

07:59: jó lenne, ha a pszichológiát megtartanád a hozzáértőknek és nem wikipédiáznál. Az meg alapból egy nagy baromság, hogy minden pasi nárcisztikus. Van nárcisztikus zsemélyiségzavar, de az teljesen más.


Van egy tanácso, inkább mozdulj ki picit az életbe.

2010. aug. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Hogy vannak nem önimádó pasik, azt azoknak mond, akik nem méricskélik hetenként, hogy nőtt-e már a farkuk 2 millimétert. Aztán meg nem sirnak itt, meg ilyen helyeken, hogy ők milyen szerencsétlenek, mert csak 13cm.

Nem sok ilyet találsz.

2010. aug. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 poetic ***** válasza:

10:32-es...nem sok összefüggés van a 2 dolog között. Az úgynevezett önimádó pasik többsége önértékelési problémával küzd. Szorongás miatt ellensúlyoznak. Erre persze vannak kivételek, akik tényleg meg vannak magukkal elégedve :D Nincs szerintem ezzel sem semmi gond, akinek ez kell legyen vele. Hozzá teszem, az elégedettség magabiztosságot eredményez, ami kiegyensúlyozott élethez vezet...a veszély ott van amikor negatív visszajelzést kap és eléggé kihat rá, mivel nem szokott hozzá. Ennek azért mélyebben vannak a gyökerei és még ezer sorban lehetne taglalni, bővíteni.


A pasik alapvetően nem adják ki a mély lelki problémájukat, nem beszélik meg a barátaikkal, max. ahogy írtad arctalanul felvállalják egy netes fórumon.


Az, ha valaki öntelt az egy megint más dolog.


Egy pasi önbecsülése más jellegű. Tisztában van önmagával, az előnyeivel és a hibáival. Elfogadja vagy igyekszik tenni érte, hogy jobb legyen. Akinek nincs önbecsülése állandóan küszködik magában...attól teljesen függetlenül, hogy kifelé mit sugároz másoknak. Az a pasi, akit állandóan meg kell erősíteni a Nőnek, nem egy jó parti, a legtöbben nem találják ezt vonzónak. Bár ízlések és pofonok :D

2010. aug. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
poetic: én úgy látom, hogy so kember, amíg nem tanul meg bánni a másikkal és saját magával, addig a nehézségeit arcoskodással intézi el. Ez rendben is van, kívülről nagy zsájhős, belül örlődik. Ugyanakkor vannak az önimádók, akik porba tiporják a másikat és magukkal teljesen elégedettek.
2010. aug. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 poetic ***** válasza:
11:26-os igen, gyerekesség vagy a sötétség jele. A szerénység erény, ahogy a tudatosság is.
2010. aug. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Így is, úgy is magával lenne elfoglalva.
2010. aug. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

11:04

Én is olyan pasi vagyok akit meg kell erősíteni, kellenek a visszajelzések, hogy mi tetszik a csajnak rajtam.Ha nem kapok pozitív visszajelzést elbizonytalanodok.

2010. aug. 27. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!