Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak nekem fura, hogy az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem fura, hogy az első randi után a pasi tőlem kérdezte meg, hogy szerintem mikor hívjon második randira?

Figyelt kérdés

Tök cuki volt a srác az első randin, megtaláltuk a közös hangot hangot stb, csak kicsit furcsának találtam, hogy utána tőlem kérdezte meg, hogy megismerkedett egy lánnyal aki nagyon bejön neki, és szerintem mikor hivja második randira? :D ez nekem kicsit olyan, mintha határozatlan lenne, vagy nem tudna egyedül dönteni....ilyen kérdést még sosem kaptam randi után :)))

mi a véleményetek, nem lesz tutyi-mutyi később? Vagy csak nagyon izgul és adjak neki esélyt, hátha határozottabb és bátrabb lesz később?

Azért irom ezt, mert tutyi-mutyi pasit már nem szeretnék, belőlük már elég volt....ti mit reaglnátok egy ilyen kérdésre? Mert az, hogy "b.... meg ne én döntsem el helyetted", kicsit erős lenne gondolom :D


2021. júl. 8. 08:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Fú, hirtelen azt hittem, hogy a randitokon közölte, hogy egy másik lánnyal ismerkedett meg, őt mikor hívja el :'D


Egyszerűen arra volt kíváncsi, hogy mikor érsz rá.

2021. júl. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Hellmano ***** válasza:
56%
Mármint, tőled kérdezte, hogy egy másik lánnyal, mikor randizzon? Mert kb., ha elolvasod, amit írtál ez jön le belőle. Amúgy értem, hogy rád gondolt meg magáról beszélt úgy, de ez így túl butául hangzott szerintem. Lehet kiderül, majd valami stikk menet közben :D
2021. júl. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Te hülye vagy. Azért kérdezte, hogy mond meg mikor érsz rá. Elkezdhet ő ott találgatni, hogy "péntek délután?" jajj akkor te pont fodrászhoz mész, " "szombat délelőtt?" jajj akkor anyámékhoz megyek, "vasárnap", Katival megyek vásárolni...

Szegény csávó, előre sajnálom.

2021. júl. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mit válaszoltál neki?
2021. júl. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon cuki :D egyáltalán nem fura, arra volt kíváncsi, mikor érsz rá.
2021. júl. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Kissé furán fogalmazta meg azt, hogy akar másodikat is, de egyeztetné veled az időpontot :D


Inkább így kellett volna: " Mikor legyen a köv. randi?"


De elcseszte :D Mindegy, nevess rajta.

2021. júl. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem akkor sajnos "Józsi" bácsi lesz ott
2021. júl. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%
FBI
2021. júl. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

Komolyan most az a bajod, hogy egy srác tudni akarta, mikor érsz rá?!

Nektek tényleg semmi nem jó... 🤦‍♂️

2021. júl. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Mari lesz ott Gizi vél, majd megy Józsi bácsi
2021. júl. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!