Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hanyadik randi után kérdezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hanyadik randi után kérdeztetek rá hogy most mit szeretne a másik fél?

Figyelt kérdés
Mi már kb 5-6 körül vagyunk. Én részemről komoly lenne a dolog.

2018. jan. 13. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én soha, mert tudtam a viselkedéséből. Ezt lehet érezni. Hány évesek vagytok? Hogy áll hozzád? Ezt csak tudod.
2018. jan. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Soha, alakul ez magától.
2018. jan. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Még soha nem kellett kimondani. Mindig mindketten tudtuk, hogy mikortól számít komolynak közöttünk a dolog.
2018. jan. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%

Kezeld úgy hogy most már jártok. Állítom te vagy a lány az én első csajom is egyszercsak megkérdezte:

-Akkor most mi van?

-Mivel mi van?

-Hát velünk!

-"Hát velünk" mivel mi van?

-Most akkor járunk?

-Nem, hanem tortát sütünk...

2018. jan. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Soha. Teljesen biztos vagyok benne, hogyha komolyan tervez velem. Ha ez az első pár randin nem egyértelmű számomra, akkor nem is lesz több randi, nem pocsékolom az időmet. Ezt érezned kell. Aki komoly dolgot akar tőled, az nem tudja leplezni, és nincs is szükség a kínos "mi ez most köztünk?" beszélgetésre.
2018. jan. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez, mindig annyira természetes volt, mint az, hogy reggel kivirrad.
2018. jan. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!