Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire fontos számodra hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos számodra hogy a leendő párodnak milyen a hangja?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy milyen hangnemben beszél, mert az teljesen más, hanem arra, hogy mikor még soha nem találkoztatok, nem beszéltetek egymással, nem ismeritek még a hangját. Első találkozáskor, vagy első telefonbeszélgetéskor derül csak ki, hogy milyen is a hangja a kiszemeltednek. Mennyire fontos ilyenkor egy nőnek, hogy milyen a férfi hangja? Igaz az, hogy minél mélyebb egy férfi hangja, annál vonzóbb az egy nő számára? Kizárólag hang alapján ki szimpatikusabb: Pély Barna, vagy mondjuk Sztankay István?
2021. júl. 11. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Akkor inkább Helyey László:)


Igen, fontos a hang. Nő vagyok, és nem tetszenek a magas és/vagy rikácsolós hangú, és/vagy beszédhibás férfiak.

2021. júl. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nem annyira fontos. A magas, nőies hang mondjuk elég furi, de ilyennel nem sokat találkoztam. A lágy, meleg hang az bejövős.
2021. júl. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Írhattam volna Helyey László-t is, de a nagy kedvencemet: Szabó Gyulát is! (Mint érdekesség, mind hármukat 2014-ben vesztettük el!)
2021. júl. 11. 16:55
 4/8 A kérdező kommentje:
"A lágy, meleg hang az bejövős'???
2021. júl. 11. 16:56
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem különösebben, csak ne legyen szélsőséges (nagyon magas vagy szimplán idegesítő hangú, ami azért ritka). Amúgy meg nem számít, nem ez alapján választok párt. Előny, ha kimondottan tetszik a hangja, de nem ez lesz a meghatározó.
2021. júl. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon fontos!
2021. júl. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Számomra is fontos, sokat mond.
2021. júl. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%

Nekem is fontos a szép, férfias hang. De a hanglejtes is. Pl. a #5-höz kapcsolódva az idegesítő hang lehet, hogy csak azért idegesíto, mert egy képtelen lenyűgözni típusú ember, aki folyton hadar, és rohan, és nem áll meg egy pillanatra sem...


A szélsőségek szintén nem jók, biztos van túl mély hang is, túl magas, rekedt (pl. cigarettáról)...


Meg visszatérve a hanglejtesre, beszedtempora. Sokkal hamarabb felfigyeltek egy nyugodt hangú férfira pozitívan, aki kevesebbet beszél, mint aki folyamatosan loki a szót, hogy bizonyítsa a felenkseg hiányát.

2021. júl. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!