Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális vagyok? Lány létemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok? Lány létemre randiznék egy kedves lánnyal.

Figyelt kérdés
Hol tudnék megismerkedni egy korombeli (19 vagyok) lánnyal szerintetek? Budapesti vagyok:)
2010. aug. 27. 12:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Vannak meleg bulik, direkt lányoknak. Menjetek el egy ilyen helyre, van a chicken exit meg a brutkó diszkó rendezvénysorozat, kb. havi rendszerességel vannak, nézzetek utána, és menjetek el. Jó szórakozást!
2010. aug. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ment a mail!
2010. aug. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ment még 1...;)
2010. aug. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Funktasztikus ***** válasza:
ezen jót röhögtem:) hidd el a pasiknak izgatóbb mint hogy aa nöknek a melegek:) nem tom miért:) de az tény hogy a lezbik jobbak(LL)
2010. aug. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Chicken exit, ösztro, brutkó, pink vanillás bulik, pride-os rendezvények, ismerkedj társkeresőn (angyalkák fizetős lett, ott ne) pl. pink vanillán. Én is ezt teszem, de mondjuk már eléggé bent vagyok a körökben. Hívd el valamelyik csajbuliba az egyik barátnődet, hogy ne egyedül menj.

17L

2010. aug. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha lany lennek tuti enis Leszbikus lennek. Nagyon vonzok tudnak lenni a Leszbikus lanyok :P
2010. aug. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Már hogy ne lennél normális?:)

Amúgy most csak a lányok érdekelnek?

2010. aug. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
hidd el ebben semmi rossz nincs. a lányok 90%-a életében egyszer mindenképp kipróbálná lánnyal még ha be sem vallja:) a leszbi meg nem gáz vagy rendellenes... és nem is betegség.. leszbi vagy ebben semmi szégyellnivaló... inkább légy rá büszke hogy fel mered vállalni:) csajok is imádni fogják:) 16/L
2010. aug. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!