Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az exem ujra össze akar velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem ujra össze akar velem jönni 9 hónap telt el és amikor jártunk kb 1 hétig jártunk mert megcsalt egy csajjal. Szerintetek mit csináljak? Részletek lent

Figyelt kérdés
szoval beszéltünk és mondta hogy ujra összeszeretne velem jönni.Hát igaz hogy én mindig erröl álmodtam de baszus megcsalt és amikor választania kellett nem engem választott akkor most miért akar velem öszejönni?mert más csaj nem akad?vagy nem tudom ti mit tennétek és holnap talizunk...SEGITSETEK!!!!
2010. aug. 27. 15:19
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
nagy az isten allatkertje...
2010. aug. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
mi mind1 mit mondunk úgyis összejössz vele... úgyis a saját eszed ..khmm.. szíved után mész
2010. aug. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

hmm nem igaz nem jöttem vele össze:D én kivétel vagyok:E

És köszi mindekinek(L)

2010. aug. 29. 13:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!