Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Soha nem vágytam másra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Soha nem vágytam másra, csak, hogy legyen egyvalaki, akivel szétszexelhetjük egymást?" Ha egy párkapcsolat vonatkozásában ez a mondat hagyná el egy férfi száját, Ti mire gondolnátok?

Figyelt kérdés

2021. júl. 16. 12:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Azt, hogy be kéne csukni a mesekönyvet és le kéne feküdni aludni.
2021. júl. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Az, hogy mindenki megérdemli a jó szexet.
2021. júl. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nekem az jutott eszembe ebből a mondatból, hogy ő a szexszel azonosít egy párkapcsolatot és neki ennyit jelent a párkapcsolat.
2021. júl. 16. 12:54
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a randizás témakörében tetted fel, az első gondolatom az volt, hogy nem lesz következő randi. Engem egy ilyen mondat randin megrémítene, főleg, ha nem igazán ismerem a másikat.

Ha ez a mondat párkapcsolatban hangzana el, az már más tészta. Ott azért már van (jobb esetben) szerelem, szenvedély, kötődés, stb. Bár bevallom őszintén, akkor sem tetszene egy ennyire profán mondat. Szebben is ki lehet fejezni az ilyen irányú vágyakat.

De persze mindenki más.

2021. júl. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az jön le, hogy az illető nem párkapcsolatot akar. Vagyis, lehet annak hazudni, de már elmondta, miért kell neki.
2021. júl. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kedves 4,5. Mi még nem találkoztunk, csak most lenne az első randink....
2021. júl. 16. 13:13
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
akkor gondold át,neki csak szexet jelent a párkapcsolat....
2021. júl. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem találkoznék vele... Volt, hogy az exem is hasonlóképpen nyilvánult meg, de azért 5+ év után az más volt... aki ilyennel indít, azzal én nem terveznék semmit.
2021. júl. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm. Érdekes hozzáállás.


Ez valami divat lehet, mert a facebook datingen nekem az elmúlt pár hétben legalább 2 férfi írta ugyanezt.


Én arra gondoltam, hogy ők nem komoly kapcsolatra vágynak, csak laza, szexkapcsolatra. 39N

2021. júl. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy szexmániás és az én igényeimhez képest elég egybites fazon, akinek semmi más értelmes, érdekes nincs az életében, nem lehet vele minőségi időt együtt tölteni.
2021. júl. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!