Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az MLM-es embereknek úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az MLM-es embereknek úgy általánosságban milyen a magánéletük párkapcsolat szempontjából?

Figyelt kérdés

2021. júl. 12. 14:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%
Ismerek egy párt, mind ketten bele vannak buzulva az mlm cégükbe. Már a családi kapcsolataik rovására is, mert másról sem tudják fosni a szót csak hogy milyen csodás világmegváltóak a termékek meg a szeminárium amin voltak. Szektás bagázs.
2021. júl. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
66%

Van egy MLM majmok kiröhögésével foglalkozó facebook csoport, ahol rendszeresen bizonygatják az mlm-es emberek, hogy nekik aztán tökéletes a házasságuk / kapcsolatuk mert az mlm-nek köszönhetően ÖMLIK A PÉNZ, ezért van idejük a párjukra. :)

Valójában folyamatos feszkóban élnek, mert ugye mindketten muszáj, hogy új emberekre tukmálják rá a termékeiket, sokszor egymással is rivalizálva.

2021. júl. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
23%
Mi teljesen jól elvagyunk. Semmit nem tukmálunk senkire, bár ugye mi nem ügynökök vagyunk. Ami a legjobbam zavar az a momzillaügynök tipus aki mindenáron megakar győzni h gyerek nélkül nincs életérelme meg nagyon megbánjuk majd stb sztem ismeritek. Újabban a vérmomzik a legnagyobb ügynökök.
2021. júl. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
74%
Én csak azt nem értem, ma Magyarországon hogyan működhetnek sok évig olyan cégek, amiknek fő profilja, hogy hiszékeny öregemberekre tukmálják rá a 4. edénykészletet vagy 7. életbiztosítást?!
2021. júl. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
80%

@17:52


Én is láttam ilyen MLM-es hiénát, a rákban haldokló kisnyugdíjas utolsó nyugdíját fosztotta ki, mert rátukmált valami 30ezer Ft-os tea csoamgot hogy az majd milyen jó hatással lesz. Hát nem lett.

2021. júl. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

15:12

Jaja, tudom benne vagyok én is😂 Zseniális az a csoport, de komolyan.

2021. júl. 12. 18:49
 7/25 anonim ***** válasza:
70%
6: Ismerősi körből sajnos tudom, mik a bevett gyakorlatok. Telefonkönyből kitépett véletlenszerű oldal: Tárcsázd végig. Persze miután a meglévő ügyfelekre már nem tudtak újabb 4.-5. dolgot rásózni. És ez legális sajnos :/
2021. júl. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

17:10

Nem érdeklődés céljából írtam ki a kérdést, nekem nem lenne pofám idegen embereket zaklatni az idétlenségeitekkel.

2021. júl. 12. 18:51
 9/25 anonim ***** válasza:
66%

Kérdés, milyen MLM-esről beszélünk. Azért nem mindegy, hogy a munka mellett mellékállásban avonozó kolléganőmről beszélünk pl., aki senkire nem tukmál semmit, az ismerősei tudják, hogy hozzá lehet fordulni, ill. az irodába elhozza a katalógust, és szól a hozzá közelebb álló hölgykollégáknak (nem is mindenkinek), hogy ha érdekli őket, megnézhetik... vagy azokról, akik tényleg erőszakosan tukmálnak mindent mindenkire, átvernek másokat, öregeket paliznak be, lyukat akarnak mindenki hasába dumálni. Az előző párkapcsolatban tök normális átlagemberként viselkedik, másokkal is - nyilván nem tökéletes (pl. kicsit kényes és sznob tud lenni, de az nem azért, mert mlm-es). Az utóbbi típusból, akit ismerek, az a párkapcsolatát is folyton igyekszik leuralni, nem hagyva a másiknak teret, de még csak nem is vallja be, hogy irányítja a másikat, hanem úgy tesz, mintha meggyőzte volna a másikat a hatalmas tudásával... pedig csak nem engedi a másikat szóhoz és leuralja a vitákat azzal, hogy manipulál és hangosabb. Illetve ismerkedésnél is az a típus, aki nem tudja elfogadni azt, hogy nem, de felháborodik, ha azt mondják neki,

hogy hagyja a másikat békén, mert ne zaklassa, hogy "ő nem zaklat, ő megpróbálja meggyőzni". Mintha vkit meg kellene arról győzni, hogy kivel akarjon ismerkedni.

2021. júl. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
aki tukmál az elöbb utobb kiesik mert igy nem nagyon müködik. de ezért nem kell egy egész céget bezárni.
2021. júl. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!