Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek van jó tapasztalata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van jó tapasztalata Tinderről?

Figyelt kérdés
Anno fent voltam, és elég jó tapasztalataim vannak, sikerült összehozni elég sok randit, volt amiből komoly kapcsolat is lett. Gondoltam visszatérek, de láttam itt gyakorin, hogy elég sokan rossz véleménnyel vannak róla. Romlott a szint?

2021. júl. 21. 14:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne mások véleményét vedd alapul. Regisztrálj és célzottan keress.
2021. júl. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

nekem vegyes tapasztalataim vannak.

sajnos eleve nem a legjobb online ismerkedni, de sokunknak nem nagyon van mas lehetosege. ezen felul rengeteg a buta, igenytelen, ostoba ferfi, tehat igencsak idorablo es lehangolo egy csomo embert vegigporgetni, amig vegre talasz egy vallalhatot. aztan beszelgtes meg szemelyes talalkozas kozben meg mindig kiderulhet rola, hogy valaki nem oke vagy egyszeruen csak nem egymast keresitek.


szoval ki lehet egni benne a sok sehova sem tarto, sablonos ismerkedes miatt, DE ugyanakkor ha valaki kitarto, siman talalhat normalis emberket.

nekem lett onnan tobb pasim is, es vegul nem azert nem mukodott, mert tinderrn jottunk ossze. a mostani baratom is ott ismertem meg es nem tudok eleg halas lenni erte.


szoval sok turlelem kell hozza, de nem az ordogtol valo dolog.

2021. júl. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

"szoval ki lehet egni benne a sok sehova sem tarto, sablonos ismerkedes miatt, DE ugyanakkor ha valaki kitarto, siman talalhat normalis emberket."


Osztom a véleményt. Nem tinder, badoo volt, de szó szerint így történt.

2021. júl. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is lett onnan több kapcsolatom, kalandom. Összességében jók a tapasztalataim. Szerintem jobb ott ismerkedni, mint buliban részegen pl. 29N
2021. júl. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne az itteni tapasztalatokat vedd alapul. Tölsd le és próbáld ki és meglátod. Van akinek bejött van akinek nem, ez ilyen
2021. júl. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A kiégés elkerülhető, ha mondjuk 3 hónap fent lét után azt mondod tartasz 3 hónap szünetet és törlöd a profilod és az appot is. Az beteges, ha valaki állandóan folyamatosan fent van rajta pl fél évig, vagy évekig.
2021. júl. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekem 1 randim volt onnan. Pontosabban kettő ugyanazzal a sráccal.

Neten tök jól elbeszéltünk, első randin is minden okésnak tűnt.

A második randin már kicsit kimutatkozott milyen. Sokszor a szavamba vágott, olyan témákat erőltetett ami nekem nagyon nem pálya és a bunkója azt se várta meg, hogy elmenjen a buszom.

Utána terveztő a következőt, de én lepattintottam.

Ez nemrég volt.

Most pihentetem a dolgot.

Neked ettől még lehet sikered ott:D

2021. júl. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem onnan most komoly párkapcsolatom. Azóta össze is költözünk.
2021. júl. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Senkinek b+. Aki tinderezik, annak nincs semmilyen tapasztalata. Az öreganyádnak, meg az öregapádnak van tapasztalata...
2021. júl. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

szerintem a tinder nyertesei a jól kinéző férfiak


mert ők szexre és párkapcsolatra is könnyen találnak fiatal nőket.


milyen meglepő hogy még ebben is végsősoron a férfiak jönnek ki győztesként...

2021. júl. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!