Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismerkedés után mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedés után mennyit számít vagy mennyire befolyásoló tényező a leendő barát/ barátnő anyagi helyzete ?

Figyelt kérdés

2021. júl. 21. 20:48
A kérdező szavazást indított:
Nem érdekel az anyagi helyzete
Fontos hogy legyen biztos háttere
A szerelem a fontos
A pénz befolyásol a döntésben
25 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Alap! De önmagában kevés! Eleve nem ismerkedem vele, ha nem megfelelo az egzisztenciája
2021. júl. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos naiv idióta vagyok, de szerintem kinézet (nem Rolex karórára és Armani ingre gondolok) és egy rövidebb beszélgetés után el lehet dönteni, ki hogy viszonyul az anyagiakhoz meg úgy magához az élethez.

Vagy ezt hogy kéne elképzelni, mondjuk halálosan belezúgok valakibe, akiről kiderül, hogy 8 általánost végzett és még a közmunkát is ellógja? Nem tudok olyan szitut elképzelni, hogy olyannal hoz össze a sors, akivel teljesen más "szinten állunk". Ugyanúgy nem lesz munkakerülő élősködő férfivel kapcsolatom, ahogy milliárdos sem.

Az meg, hogy konkrétan mennyit keres, nem érdekel, ugyanis nem szeretnék gyereket, kisigényű vagyok, és én is tudok pénzt keresni magamnak.

2021. júl. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%

A nőknek nagyon.


De sok, főleg diplomás srác is odafigyel a csaj CSALÁDJÁRA, a karrierje szempontjából. Pl.: egy kezdő, csóró jogász srácnak, jól jön egy befolyásos család lánya. Vagy egy senki friss diplomás orvosnak egy zsidó orvosdinasztiából származó lány.

2021. júl. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Mindenkit befolyásol ez a kérdés, legfeljebb más mértékben.

Ha másban nem, akkor abban hogy tudnak-e külön lenni? Azért a saját lakás vagy albérlet fenntartása is pénzbe kerül, nem is kevésbe. Eltudnak-e menni programokra? stb. Senki ne monda nekem, hogy ezek egyáltalán nem érdeklik.

2021. júl. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Hülye voltam tudom!!! 20 évesen főiskolán összejöttem egy lánnyal. Tényleg mindenben össze illettünk. Sajnos ő árvasági ellátasra volt jogosult, jól tanúlt ösztöndíja volt...már akkor is látszott,hogy ő megtehet ezt-azt anyagilag én meg nem. Felvettem a diákhitelt....4év után szakítottunk, pár hónap múlva elmentem dolgozni.

Ekkor volt pénzem és jött egy új lány az életembe, voltak vágyaim programok iránt. Vittem volna a lányt is magammal, de kicsit néha ebbe abba belepótolhatott volna, neki ez nem ment. Úgy éreztem visszafog így.

2021. júl. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%

Hogy lehetnel ertekes,

Amikor az egyenleged ketseges?

Ha nem eleg boseges,

Hiaba vagy szentseges.

2021. júl. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szamomra fontos, hogy kb azonos anyagi szinten alljunk. Engem zavarna, ha neki sokkal tobb/kevesebb lenne mint nekem.

26/l

2021. júl. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

Ahogy én látom: ma Magyarországon három anyagi helyzet dominál.

1. A havi 250.000-ből élők. Ez a legszélesebb réteg, itt a szalagmunkástól az ápolónőig minden van. Ebben a rétegben kb. ugyan azt az életminőséget lehet finanszírozni, nem szempont az anyagiak. Ha ketten összedobják amijük van, nem lesz lényegesen jobb.


2. 500-as klub. Általában nem kékgallérosok. Már létezik a rugalmas munkaidő, nyáron akár két-három hét összefüggő szabadság.Teljesen kompatibilis az 1. csoporttal.


3. Jómódúék. Komolyabb befektetéseik vannak. Náluk a SUV nem a Vitaránál kezdődik, a munkaidejüket maguk osztják be. Ha az egyikük nem dolgozik, akkor is magas életszínvonalon tudnak élni. Ha az egyik fél 1., akkor csak hobbiból jár dolgozni, és olyan is a munka minősége. Itt a legnagyobb a függőségi viszony lehetősége.

2021. júl. 22. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
36%
8. Minnél több pénzt keres valaki annál nagyobb stresszel jár.
2021. júl. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!