Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kalotaszegi, székely, vajdaság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kalotaszegi, székely, vajdasági lányok! Hogyan tudnék veletek (helyben) megismerkedni? :-) Emellett bárki írhat, ha van ötlete hogyan (és hol) érdemes közelíteni hozzájuk!

Figyelt kérdés
Szeretnék eljutni legkésőbb jövőre Erdélybe és a Vajdaságba (Felvidéken és Horvátországban már többször jártam), de mivel óriási területekről van szó, szétszóródva élnek ottani magyarjaink, ezért bevallom nincs ötletem mi módon és hol tudnék megismerkedni velük (veletek). :) Hihetetlenül kíváncsi vagyok a kultúrájukra, szokásaikra és arra a meseszép helyre, ahol élnek!

2018. febr. 18. 11:05
 1/2 Krecc15 válasza:
Hát vajdaságba inkább ne xd Én is itt lakok,a tisza mentén de sok a rác aki kéri a kést a hasába,nagyon rasszisták,jólvan én ebben nőttem fel de nemtom más hogy viseli,én mondjuk viperával meg boxerrel :)
2018. febr. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Őszintén nem értem, miért vagy kíváncsi. Tök ugyanolyan magyar kultúránk és szokásaink vannak, mint neked, nem valami kuriózum vagyunk...

Ha látnál, beszélnénk, és nem mondanám, hogy vajdasági vagyok, az égvilágon semmiről nem tudnád megmondani, hogy nem magyarországi vagyok, nem beszélek máshogy és nem viselkedem máshogy, mint egy átlag magyar lány.

2019. máj. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!