Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan lehet tudni, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, ha egy férfi többet akar barátságnál?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy nálam jóval idősebb férfival a munkahelyemen. Eddig csak beszélgettünk a szünetekben, de aztán írt, hogy várja már a következő randit (ami szintén szünet közbeni beszélgetés). Aztán elhívott, hogy együtt ebédeljünk (szintén munkahelyen). Aztán elhívott munkahelyen kívüli programra is, de lehet, hogy csak barátilag.

Tudja, hogy nekem most lett vége a kapcsolatomnak és azt sem tudom még, mit akarok, úgyhogy nem hiszem, hogy többet is akarna tőlem, vagy igen?

Párkapcsolatban nem tudnék lenni vele, mert egyrészt jóval idősebb, másrészt dohányzik, ráadásul rengeteget dolgozik, semmi szabadideje nincs.

Nem akarok pofára esni, hogy azt hiszem, többet akar, közben meg mégsem, mert egy barátnőm már járt így. Tök jól elvolt egy munkatársával, aztán a férfi kijelentette, hogy ő csak barátként tekint rá.


2021. júl. 30. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem artana jelezned neki..kulonben szívatva fogjahinni magát
2021. júl. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj az apró jelzésekre.

Pl én ha veszek egy lánynak valamit és megköszöni akkor gyengén megsimogatom vagy a kezén vagy a vállán.

Ha nem akarsz tőle kapcsolatot akkor tisztázd vele.

2021. júl. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Figyelj csak... Ha egy férfi egy nőt kettesben elhív programra, munkán kívül, akkor tetszik neki az illető. Ez elég egyértelmű jel. Szerintem adj egy esélyt annak, hogy megismerd. A korkülönbség meg a cigaretta áthidalható dolgok, ha cserében oda van érted és tenyerén hordoz. Ez csak akkor derül ki, ha találkozol vele és megismered.
2021. júl. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A barátnőmet is elhívták kávézni, és mégsem akart tőle semmit a férfi. De értem, nem ez az általános.

Én félek most párkapcsolatba kezdeni, de tetszik, persze.

2021. júl. 30. 20:05
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak nekem tűnt fel a hogy a kérdésben a kèt utolsó bekezdès ellentmondàsos?


Neked kellene legeslegelőször eldönteni , hogy mit szeretnèl

2021. júl. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Hívjatok antifeministának, de ha egy pasi akar valamit, arról tudni fogsz.
2021. júl. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!