Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőként leszólítani férfit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként leszólítani férfit?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel egy parkban szoktunk sportolni - nagyon megtetszett, így azt fontolgatom, egyszer szóba elegyedek vele, mondván nagyon szimpatikus. Sajnos jeleket nem adott, hogy érdeklődne irántam, de gondoltam azért megpróbálom, hátha :D

Fiúk mit szólnátok ilyesmihez? :D



2021. aug. 1. 08:23
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék, hogy olyan visszafogottabb, csendesebb típusnak tűnik így ránézésre - már amennyire ezt ránézésre meg lehet valakiről állapítani :))
2021. aug. 1. 08:30
 2/35 anonim ***** válasza:
33%
Ha semmi jelét nem adta, hogy érdekelnéd, akkor könnyen pofáraesés lehet a vége, de egy próbát mindenképp megér. Csak ne legyél túl direkt vele, lehet ezt a nőként leszólítást ésszel is csinálni. Egy "szia, teccel nekem" elég erős indítás lenne.
2021. aug. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
16%

NE TEDD!


Ha tetszel egy férfinak fog kezdeményezni. Ha nem kezdeményez azt jelenti nem érdekled! Ezt a félénkség dumát meg hagyjuk. A férfiak nem így működnek. Az 50-es kövér, kopasz alkesz kőművesek is fütyülgetnek a bomba nők után.

2021. aug. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
62%
#3-as, vannak kevésbé talpraesett férfiak is, ha a kérdezőnek pont egy ilyen jön be, akkor ki vagy te ahhoz, hogy lebeszéld őt?
2021. aug. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
24%
Pedig a 3asnak igaza van!!! Tapasztalat. Jah meg egy férfi nyitni fog ha érdeklem. Akit meg fel kell szedni az nem is férfi.
2021. aug. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
83%
Ha engem leszólítana egy ismeretlen lány akkor zavarban lennék mivel introvertált típus vagyok, de legbelül örülnék neki😅😁
2021. aug. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
26%
Max. megkérdezném mennyi az idő
2021. aug. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
87%
#5-ös, általában igen. De egy kalap alá venni minden férfit legalább annyira sértő, mintha azt feltételezném rólad, hogy tudsz főzni, jól vezeted a háztartást és hogy anyának is jó lennél.
2021. aug. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
13%
Lehet hogy homo, azért nem nyit feléd még beszélgetés szinten sem.
2021. aug. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
88%
Nyugodtan szólítsd le! Attól, hogy nem kezdeményez, még lehet, hogy bejönnél neki. És ha már leszólítod, legyél minél egyértelműbb, mert mi férfiak a szóból értünk!
2021. aug. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!