Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam meg otthon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg otthon, hogy nem jövök haza a randi után, hanem ott alszom a srácnál?

Figyelt kérdés
Hol is kezdjem. A szüleim csak egymással feküdtek le, szerintük ez a normális. Az előző kapcsolatomnál is megkaptam, hogy túl korán feküdtem le a sráccal ( 1 hónap). 6 évig az egyetem miatt egyedül éltem egy másik városban, szóval ilyen gondom nem volt eddig, de most, hogy lediplomáztam haza költöztem. Megismerkedtem egy sráccal és szinte forr a levegő köztünk. Egyedül él, és simán nála alhatnék,és nagyon szeretnék is. Na, de hogy jelentsem ezt be otthon, hogy nem jövök haza? Nagyon kiakadnának, még mindig gyerekként kezelnek, pedig 24 éves diplomás ember vagyok. Bármi tipp?

2021. aug. 5. 13:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem, hogy 24 évesen miért kell bármiről is beszámolni a családnak? Vagy, ha ennyire élhetetlen velük az élet, akkor keresni kell más megoldást, esetleg albérletet.
2021. aug. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Programom van, majd reggel jövök 🤷‍♂️ ennyi. Felnőtt ember vagy.
2021. aug. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
24 evesen ez komolyan kerdes..?
2021. aug. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Mivel most diplomáztam és szeptembertől kezdek dolgozni, az első fizetés meg októberben jön, így az albérlet jelenleg nem játszik. Egyke vagyok sajnos, és azt hiszik, hogy gyerek vagyok. Ha bárhova megyek közölnöm kell, hogy kivel, hova, és miért megyek, illetve mikor jövök.
2021. aug. 5. 13:19
 5/17 anonim ***** válasza:
40%
A szüleid szemszögéből nézve a helyzetet talán jobban díjaznák azt a fajta megközelítést,hogy hazaviszed a srácot bemutatni,had ismerjék meg.És utána már nyugodtabban "törődnek bele" hogy vele töltesz egy éjszakát.
2021. aug. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért nehogy már az első szex előtt be kelljen mutatni a hapsit anyukáéknak, hogy engedélyezzék...

Amit fentebb írtak, sztem remek: programom van, holnap délelőtt jövök. Sziasztok.

Nyilván nem fog tetszeni, de megemésztik.

2021. aug. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Megyek Zolihoz. Ma lehet, hogy nem jövök haza. Sziasztok!
2021. aug. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a többiek mondták. Majd jövök reggel. Muszáj elkezdened "nevelni" őket, ahogy írtad 24 éves vagy, és nem gyerek. Ezt kell nekik megérteni, de ha mindig engedsz nekik, meg félsz tőle, hogy mit mondanak, akkor nem fogják soha megérteni.
2021. aug. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Pont úgy ahogy ide leirtad...
2021. aug. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
18%
Ezért nem kell még eltartott kisgyerekeknek szexelgetni.
2021. aug. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!