Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam meg otthon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg otthon, hogy nem jövök haza a randi után, hanem ott alszom a srácnál?

Figyelt kérdés
Hol is kezdjem. A szüleim csak egymással feküdtek le, szerintük ez a normális. Az előző kapcsolatomnál is megkaptam, hogy túl korán feküdtem le a sráccal ( 1 hónap). 6 évig az egyetem miatt egyedül éltem egy másik városban, szóval ilyen gondom nem volt eddig, de most, hogy lediplomáztam haza költöztem. Megismerkedtem egy sráccal és szinte forr a levegő köztünk. Egyedül él, és simán nála alhatnék,és nagyon szeretnék is. Na, de hogy jelentsem ezt be otthon, hogy nem jövök haza? Nagyon kiakadnának, még mindig gyerekként kezelnek, pedig 24 éves diplomás ember vagyok. Bármi tipp?

2021. aug. 5. 13:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha együtt éltek az rendben van hogy ha tudtok egymásról. Tehát ha azt mondod este 10 re jössz kb és beállítasz 11 re akkor sem érheti szó a ház elejét. Vagy ha azt mondod máshol alszol akkor az van. Mert együtt éltek.


Anyu apu, van egy pasi és ha jól sikerül a randi akkor... nála leszek de nem alszunk. Megmutatja a bélyeggyűjteményét.


Azért is alakult ki körülötted ez a viselkedés mert te hagytad. Így most kell leharcolnod velük. Ne hagyd magad ha te erre vágysz. Te életed, nem az övék.

Nem akarsz még x évet várni valakire te máshogy gondolkozol, és te most akarsz élni nem egy nem létező másik életben.


Nincs éles határ vonal hogy mikor és meddig szólhat vagy szól bele a szülő a gyereke életébe. Kor és személyiség függő mindkét oldalon.

Állj ki magadért!

2021. aug. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 sterling.archer ***** válasza:
12%
Fater, muter, ejjel gerincre vagnak, ne varjatok.
2021. aug. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
23%

Így:

-Drága szüleim, készüljetek fel, hogy nagyszülők lesztek...

2021. aug. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
25%
Zsofi sajnos nem fekudt meg le velem de nagyon dolgozok rajta!
2021. aug. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%
Soha nem probaltal meg errol beszelni a szuleiddel? Nagyon furcsa, hogy meg ennyire gyerekkent kezelnek. Valoszinuleg mondjuk azert, mert te ezt hagyod es elfogadod. Allj a sarkadra! Nem tudom hogyan reagalhatott a srac, de en ha ezt meghallanam elkapna a nevetogorcs. Nagyon nem vonzo, ha valaki ennyire fugg a szuleitol ilyen korban. Sok sikert a tovabbiakban!
2021. aug. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ezt miert nem a tinibe irod?
2021. aug. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, pont azért mert 24 évesen már nagyon nem tini. Csak kicsit elfelejtett leválni a szülőkről, vagyis nem választotta le magáról őket, és hagyja, hogy még mindig megmondják neki mit tehet.
2021. aug. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!