Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Butaság amiatt szakitani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Butaság amiatt szakitani, mert a srác akivel randiztam, pókokat tart otthon?

Figyelt kérdés

Ha még az lenne a vita tárgya hogy macskás vagy kutyás, azt mondom nem szakitóok, lehetne kompromisszumot kötni, de amikor meghallottam hogy ő pókot tart otthon, lepergett előttem az életem...

Nem hiszem hogy működne a dolog ilyen emberrel, az első adandó alkalommal agyontaposnám az undoritó "pókicáját"... Rettenetesen undoritó állatnak tartom és rettenetesen félek tőlük, mégis ki az a beteg állat aki pókot tart otthon??


Vagy túl reagálom és ez nem kéne hogy szakitóok legyen? Hát basszus belépni se mernék a lakásába az ilyennek, sőt, félve nyúlnék mondjuk a hátához, hátha ott mászik rajta a kis pókocskája azt neadjisten úgy hátbaverném hogy Kináig repülne xD



2021. ápr. 20. 14:51
1 2 3
 1/26 Hellmano ***** válasza:
86%
Gondolj bele, ha összemelegednétek és elmennél hozzá tuti előkerülne pár pókos "poén", amivel halálra ijesztene. Pl. lefeküdnétek aludni, majd este felkelne és elszólná magát jujjj eltűnt a pók, bárhol lehet...erre odahagyna a szobába egyedül stb. :D Nekem tetszenek amúgy, de csak azért nem vettem régebben, mert attól paráztam, ha tényleg eltűnik, akkor lefeküdni se mernék :D Éjjel arra ébredne az ember, hogy mászik rajta.
2021. ápr. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos én borzasztóan félek és undorodom a pókoktól, nem bírnám elviselni a tudatot, hogy egy lakásban alszom pl. egy pókkal. Nem bírná a gyomrom. Örülnék, ha mielőbb kiderülne ez, hogy tovább is lépjek, talán túlzásnak tűnik, de nálam ez igen, szakítóok. Nyilván nem várnám el a másiktól, hogy a számára fontos kis "állatkájáról" lemondjon, így inkább mielőbb elköszönnék.
2021. ápr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%

Nem elítélendő, főleg ha arachnofóbiás vagy. Én is közepesen annak számítok (bár én elviselem a kaszáspókot a nappali sarkában, de egy keresztest vagy darázspókot már nem. A lapostányér méretű pókoktól engem is kiráz a hideg. Lehet neki Muffet-el kellene összejönnie: [link]


Én kutyással nem jönnék össze, mert én a kutyáktól undorodom elég erősen, annak ellenére, hogy rendkívül okos és hasznos állatnak tartom őket, képen még cukik is, de élőben... nyálasak és ettől elkap a hányinger. Undorodom a nyáltól.

2021. ápr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Inkább most szólj róla és szakíts, nehogy odajuss, mint ez a kérdező:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Egyébként megértelek. Én imádom az állatokat, tényleg bármit tolerálnék, akár futóférgeket is tarthatna - viszont iszonyatosan araknofóbiás vagyok, és ha akár egy kisebb pók is van a szobámban, KÉPTELEN vagyok aludni, kiver a víz, csak az jár a fejemben, hogy bármelyik pillanatban rámmászhat.

Szóval teljesen okés, ha előre megmondod, hogy ezt nem tudod tolerálni, és emiatt nem működne a kapcsoltotok hosszútávon, csak ne utólag hisztizz rajta, vagy ne kényszerítsd arra, hogy megváljon az állatától.

2021. ápr. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
70%
Szakíts, mielőtt behálózna!
2021. ápr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%
Azért beteg állatnak hívni kicsit erős...
2021. ápr. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
84%

Én elég durván pókiszonyos vagyok, de soha nem nevezném undorítónak őket.

Gondolom nem szabadon tartja őket, tehát semmi veszélyt nem jelentenek rád. De ha ez neked nagy ügy, akkor hagyd a srácot, jobb lesz így neki is, legalább lesz esélye olyan lányt találni, aki ha nem is pókimádó, de tisztában van azzal hogy nem a pókokkal lesz párkapcsolatban, és a személye fogja érdekelni. Ha valakit értékelek emberként, az se érdekelne ha krokodilokat tart, csak tegye ezt felelősségteljesen.

2021. ápr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Nem értek egyet hetes.


Igenis számit a háziállat tartás egy kapcsolatban pont azért amit fentebb irtak a többiek. Ha egyszer véletlenül kiszökik az az undormány, akkor én inkább kiugrok az ablakon.... Egyszerűen van amivel nem lehet együttélni, ez egy ilyen dolog. Én pl. macskás vagyok, nem szeretem a kutyákat, de abszolút nem zavar ha a párom kutyát tart, feltéve ha összeköltözéskor jöhet a macskám is. :) De a pók az más téma...

És ne akarjuk már ráhúzni mindenre a felszinességet, ez nem az ő belső értékeikről szól, illetve olyan szempontból de, hogy nagyon eltér a gondolkodásmódunk ha ő egy pókot tudatosan akar a házában tartani.

2021. ápr. 20. 16:10
 9/26 A kérdező kommentje:
És de, rettenetesen UNDORITÓ állat a pók!
2021. ápr. 20. 16:10
 10/26 anonim ***** válasza:
83%
Nem,te a srácot hivtad beteg állatnak meg mindenkit aki pókot tart otthon.
2021. ápr. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!