Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Badoon megéri az örökös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoon megéri az örökös tagságot kifizetni? Mi a véleményetek erről a társkeresőről?

Figyelt kérdés

33.000 forint az örökös előfizetés, számomra kérdés az, hogy megéri-e? Komoly, valamerre vezető kapcsolatot keresek. Nagyon sok felhasználó van.


Mik a tapasztalataitok?



2021. aug. 6. 18:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Szerintem egy Tinder Plus havi 5000-ért jobban megéri. Ha egy hónap alatt nincs semmi, spóroltál 28 ezret.
2021. aug. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kell magasra tenni a lecet ahhoz, hogy sorozatos lepattintást kapj. Életben klasszisokkal jobb nőim voltak, mint akik online ignoráltak.
2021. aug. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyi pénzed van hogy másra nem tudnád költeni, akkor simán megérheti.
2021. aug. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
5Ft-ot nem adnék egy társkeresőre sem. Tele van kamu regekkel, férfiak adják ki magukat nőknek, prostik akik pénzt akarnak keresni, unatkozó nőkkel, a herceget váró királylányokkal. Na meg ameddig nem fizettél elő, azt hiszed hú de sokan vannak rajta, mivel nem látod ki mikor lépett be. Aztán rájössz hogy alig van pár tíz ember.
2021. aug. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
14-es és tényleg így van. Tele van 1 napos profilokkal (1 napot volt fent a felhasználó, aztán évek óta nem) és k*rva is van bőven.
2021. aug. 7. 14:39
 16/21 anonim ***** válasza:
53%
Az ilyen társkeresők mindig az ilyen szerencsétlenek lehúzásából élnek!
2021. aug. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Én buta júliusban előfizettem az egyik ismert online társkeresőre. Majd ledöbbentem amikor beikszeltem az "jelenleg online" négyzetet, és este fél nyolckor budapestről 11 nő volt fent. 30-50 éves korig. Aztán már meg tudtam nézni hogy mikor lépett be utoljára a listázott személy... Figyelj:

volt vagy 5 aki az elmúlt egy hétben, majd volt vagy 10 aki a fél évben, a többi évekkel ezelőtt. Persze kiírja az oldal, hogy több százezer felhasználója van... aha, csak az a baj, hogy ebből olyan 200 az aktív, abból 180 férfi. Direkt nem írom ki melyik ez az oldal. Sebaj, átmentem egy másikra, mert hogy fenn vagyok 6-7 társkeresőn. Levél nulla, megnézett nulla. Oké, gondoltam, én sem léptem már be jó ideje. Voltam olyan balek hogy ide is előfizettem... nem kellett volna.


Aztán hogy gyorsítsam a dolgot, felregisztráltam a viszonyt keresők oldalára is. Ugyanaz az arány, de itt is előfizettem. Jól van mondom, nem érdekel hogy hogy néz ki a nő, a léyneg hogy online legyen. Írtam pontosan 10 nőnek egy kisebb, de személyes levelet, kérdéssel zártam le. Persze beleírtam, hogy ha zavarom, nem lát bennem fantáziát, akkor elfogadom, de legalább reagáljon rá egy szóval. 10-ből egy sem reagált.


Azért itt megállnék egy szóra! EMBEREK vagyunk, nem tárgyak! Ha nekem valaki írna egy 15 mondatos, normális és érdeklődő levelet, megtisztelném azzal hogy "köszi, rendes vagy, de nem rád gondoltam". 10 másodperc + egy emberi gesztus. Szóval nekem meg van a véleményem erről az elfajzott mai társkeresőzésről! Ez minden csak nem az!

2021. aug. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

"EMBEREK vagyunk, nem tárgyak!"


Mondjuk a Badoo felülete pont olyan, mint korábban valaki írta, hogy húspiac, de ezt szerintem a nők is úgy kezelik.

2021. aug. 7. 16:35
 19/21 anonim ***** válasza:

#18 jó, hát nyilván alap hogy hanyagoljuk a badoot, tindert, de leginkább az összeset.


#17 kitalálom, parom.hu. :)

2021. aug. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
19. Ó, tényleg, arra is regisztráltam valaha, jó hogy eszembe hoztad. Nem, nem arra gondoltam, az egyik a "doboz", a másik a "szerelem", aztán ott van a "first", majd az "iszony"... ;) Csak hogy párat említsek...
2021. aug. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!