Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők. Milyen mértékben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők. Milyen mértékben érzitek szükségét a fizikai kontaktusnak ismerkedési/randizási időszak alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megismerkedtem egy sráccal társkeresőn keresztül kb 2 hónapja. Tegnap harmadjára randiztunk, az egész napot együtt töltöttük. Aktív program volt sok sétával, beszélgetéssel. Alapjaiban véve jól éreztem magam nagyon, viszont az elmúlt talik között mindig eltelt egy hét. Nagy hévvel vártam az utolsót, azt hittem lesznek ölelések, puszik, apró jelek arra vonatkozóan, hogy tényleg tetszem neki és esetleg hiányoztam. Viszont a fizikai kontakt minden formája elmaradt, én pedig elég gáznak éreztem volna letámadni szegény srácot :D A második randin is én "kértem", hogy öleljen meg. Az esti búcsúnál viszont mielőtt észbe kaptam volna lekapott. Nagyon nem tudtam hová tenni, mert nem is számítottam rá, nem adta jelét a csóknak előzetesen. Így abszolút nem voltam hangulatban sem hozzá, nem éreztem a bizsergést, sem mást. Jó volt, de nem váltott ki belőlem semmi mély dolgot. Van értelme még egyszer nekifutni?

Tegnap óta azon agyalok, vajon velem van-e a gond. Mindig szerettem, ha egy srác közeledik felém és ezt ki is mutatja. Ez egyfajta visszajelzés volt mindig, de a tegnapi nap inkább úgy éreztem, hogy barátként vagyunk jelen.



#csók #randizás #elsőrandik
2021. aug. 8. 15:16
 1/4 anonim válasza:
100%
jó a kerdes
2021. aug. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Az a tippem, hogy tapasztalatlan, ezért nem mert közeledni. Aztán meg érezte, hogy kéne már a csók, csak nem tudta hogyan elővezetni.


Amúgy megértelek, nálam is az első csók dönt. Ha nincs bizsergés, nem lobbantja fel a vágyat, akkor veszett ügy :/

2021. aug. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyénenként változó, mert mindenkinek más a szeretetnyelve.

Annyit viszont mondhatok, hogy a hosszú, jól működő kapcsolat kulcsa a türelem és a kemény munka. Vagyis hogy nem adod fel az első bizonytalan pillantban. Mert nincs olyan kapcsolat, ahol ne lettek volna ilyenek, csak valamelyik ezzel véget is ért, valamelyik meg nem. A romkomok elhitették velünk, hogy mindig egy mesébeillő lángolást kell érezni mert csak az az igazi, a valóságban az összecsiszolódáshoz sokszor rengeteg türelemre és kitartásra van szükség. A valódi hosszú kapcsolatot általában nem nagy lángolással kezdődnek, csak ezt sokan nem gondolják és mindig egyből ezt keresik, és ha meg is találják, akkor se igazán mélyülnek el ezek a kapcsolatok,mert ez csak fellángolás.

2021. aug. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap az semmi, ha csak 3 randi volt. Nekem ennyi idő alatt nem hiányozna egy idegen érintése. Nagyon bújós vagyok, de nem esne jól, ha elkezdene simogatni egy 2 hónapos senki.
2021. aug. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!