Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozás vele. Tanácsok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozás vele. Tanácsok?

Figyelt kérdés

hát igazából nem azt mondom,hogy kezdő vagyok,de azért nem vagyok profi se a pasikkal kapcsolatban.

van egy srác aki nagyon tetszik,én is tetszem neki,becézgetjük egymást és jövőhéten fogunk találkozni.a gond csak az,hogy facebook-on szoktunk inkább beszélgetni,ott mindenről tudunk.(de hát ezzel elég sokan így vagyunk.) élőben mindig csak inkább egy-két mondat erejéig.de most úgy érzem,hogy muszáj összejönnöm vele,mert már 6hónapja tetszik és végre itt az alkalom.ha valaki tud, akkor adjatok légyszi tanácsokat,nem a csók terén,hanem úgy beszélgetés témában,vagy esetleg abban,hogy mikor lenne alkalmas smárolni vele.ja igen,mert,hogy úgy lesz,hogy a tesójához megyek fel és akkor ő is ott lesz.és én szeretnék beszélni vele.csak nem tudom,hogy lenne ez alkalmas.egyébként ez olyan elbúcsúzás-féle lenne,(ha nem lesz belőle komolyabb),mert a nyáron amúgy nem találkoznánk.lehetőleg normális válaszokat.köszi.:)


2011. jún. 10. 23:24
 1/7 WhiteLabel ***** válasza:
63%
Szerinted itt jósok válaszolnak neked? mi honnan az atyaúristenből tudnánk hogy a te fiúd miről szeret beszélgetni? beszélgess vele arról amiről fészbukon szoktatok, csók időpontot meg találj már magadnak könyörgöm..
2011. jún. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
add magad
2011. jún. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Így tényleg nehéz bármit is írni!

Ha facén tudtok beszélgetni akkor élőben is!Fél éve tetszik szóval gondolom nem 2 napja beszélgettek!nyugi,ad önmagad és nem lesz semmi baj!Max ha nem tudtok beszélgetni a tesója miatt vagy más miatt hívd el este sétálni vagy valami!:)

2011. jún. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
hát figyelj...én azt mondom h ha 6 hónap alatt nem lépett semmit akkor lehet már nem is fog :S ha meg elbúcsúzás akkor meg lehet nem kéne lesmárolni...és ha nyáron nem találkozol vele az a legjobb megoldás mert akkor el tudod felejteni,inkább nézz valaki más után(ha nem baj h ezt mondom) akivel tudsz beszélgetni(élőbe is nem csak facebook-on)
2011. jún. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm aranyosak vagytok.igazából én is úgy vagyok vele,hogy lehet,hogy most sem lép,de azért nagyon reménykedek,hogy így lesz.

ja és az utcsó hozzászólónak:

próbáltam már elfelejteni többször is, de nem sikerült. lehet,hogy úgy más lesz,ha nem látom egész nyáron, de nehéz egy feladat.

2011. jún. 11. 17:04
 6/7 anonim válasza:
hát ha találsz vkit akivel ezeket meg tudod beszélni akkor el fogod tudni felejteni :) és ha van vki akivel így vagy akkor hallgass rá(én is így szoktam tenni és mindig igaza van xD) és nyáron biztos elfogod ha engeded h elfelejtessék veled a barátok
2011. jún. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek.akkor megpróbálom.:]]
2011. jún. 13. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!