Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randira jó tanácsok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira jó tanácsok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Add magadat. Legyél természetes. Az elsőnél az izgalom elkerülhetetlen, de jó!
2011. máj. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért mondjuk legalább azt tudnánk, hogy fiú vagy e vagy lány.

Mindenképp legyél figyelmes. Ne izgulj. Ne parázz. Legyél ÖNMAGAD, mert semmi értelme megjátszanod magad. Ha fiú vagy bókolj néha, de szerintem ne mutasd ki ha odáig vagy érte. Pláne akkor ne ha lány vagy! Ha sokat beszélsz akkor kicsit fogd vissza magad és hagyd szóhoz jutni, ha meg nem tudsz mit mondani akkor jöhetnek az alap kérdések és onnan már csak lesz közös témátok.

Ennyi infóval ennyit tudok mondani. Remélem azért segítettem.

2011. máj. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előtte fürgyé le!


:D

2011. máj. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
lány vagyok :)
2011. máj. 27. 18:19
 5/6 anonim válasza:
Meg még szerintem jó a randi elején megbeszélni, hogy meddig érsz rá. Ha tetszetek egymásnak, akkor is elég sztem 3-4 óra. Attól függ hova, merre mentek. Ha mindketten szeretnétek a folytatást, akkor alig várjátok majd, hogy lássátok egymást. Ha meg úgy érzed, hogy ez most nem jött össze, akkor meg nem kell feleslegesen szenvedned és alig várni a végét...
2011. máj. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Egyél előtte jó sok hagymát!
2011. máj. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!