Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Anyaként mennyire szégyelljem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyaként mennyire szégyelljem hogy a fiam egy roma származású takarítónővel jött össze, pedig egyetemre is járatom?

Figyelt kérdés

Egész családunk előtt a szégyen fog el.Minden összejövetelen kérdezik, és mi van a fiam barátnőjével, már tudják ki ő.De érzem hogy olyan gúnyos megjegyzésként kérdezik.A lányt soha nem hívtuk még magunkhoz, nem szeretném ha meglátná milyen jómódban nőtt fel a fiam, és házasság után elakarná mindenét szedni egy válással.Fiam 25 éves a lány 28.Egyik plázában takarítónő, azt a plázát is kerülöm azóta, nem szeretnék vele összefutni sem.

Fiam elakarja jegyezni, mi nem támogatjuk a férjemmel.

Hogy lehetne ezt megakadályozni, hogy egy ilyen nő betegye a családunkba a lábát?


2021. aug. 19. 17:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
81%
Házassági szerződésről nem hallottatok ti nagyon művelt, diplomások?
2021. aug. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
78%

Ne ez a némber is úgy rázza magát, mintha ő lenne az angol királynő. Le kellene szállni a földre. Kevés olyan magyar család van, amihez képest nagy jóindulattal azt lehetne mondani, hogy szégyen lenne az, hogy a gyerek választottja fizikai munkás és nem hófehér...


Neked mi fontosabb? A gyereked boldogsága, vagy hogy verhesd a melled és rázhasd magad arra, milyen úrinő van a fiacskád mellett / az, hogy mit szól a 20. szomszéd? Nem egészen jó helyen vannak a "hölgyemény" prioritásai :(. Csak a fiát sajnálom (és nem a barátnője miatt, hanem az "anyja" miatt... bár anyának nem lehet sztem nevezni a szó nemes értelmében).

2021. aug. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%

Ha már arra vered magad, hogy milyen jómódú családod van, legalább tudnál helyesen írni az anyanyelveden.

Segítek: el akarná venni, el akarná jegyezni.

Utálom az ilyen sznobokat, őszintén.

2021. aug. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 harebell ***** válasza:
86%
Van valami tényleges problémád a lánnyal? A származása és a jelenlegi munkája egy dolog. Ha azt mondod, hogy mondjuk iszik, bunkón viselkedik, agresszív, önző, buta vagy lusta, azt mondom, oké, tényleg a személyével kapcsolatban van megalapozott aggódnivalód, nem csak az előítéleteid alapján - viszont semmi ilyesmi nem derül ki. Inkább az jön le, hogy te megismerni se akarod őt, pedig lehet, hogy akkor látnád a jó tulajdonságait. Talán még örülnél is, hogy a fiad egy rendes lányt talált, aki igazán szereti. Csak ehhez azt kéne, hogy te se a jelenlegi szűrődön keresztül nézz rá, meg az se befolyásoljon, hogy a rokonság mit szól. Én azt tanácsolom, beszélgess előtte a fiaddal róla, tudd meg, mi fogta meg ebben a lányban, ő milyennek látja.
2021. aug. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
79%

A genetika utat fog törni.


Én sem örülnék.


Puszi: egy fiúsanya

2021. aug. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

17!

Valahogy így-így.

2021. aug. 19. 19:37
 17/25 anonim ***** válasza:
45%

Teljesen megértelek, én is szégyellnék egy ilyen rokont. Lehet itt elméletben védeni őket, de a gyakorlatban itt sincs senkinek kisebbségi takarítónő/kukás párja.


A fiadra hagyd rá, minél jobban tiltod, annál jobban erősködik. Lehet, hogy ez a kapcsolat egyfajta lázadás a szülői sznobizmus ellen.

Nyugodtan mondd meg, hogy eg, fillérrel nem támogatod tovább. Nincs ajándék lakás, nincs fizetett egyetemi élet. Tegye össze magának, maguknak, nézze meg, hogy mire mennek ketten. Lehet, hogy a kis hölgy is szépen önként lelép, ha nem részesül a kényelemből a fiad mellett.

Plusz bíztasd, hogy ismerje meg a választottja családját. Tanulságos.

2021. aug. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
65%

Én is kicsit megvonnám az anyagiakat a fiamtól.


Egyúttal az is kiderülne, kell-e így is a lánynak, pénz nélkül...

2021. aug. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
63%

Bakker már az sznobizmus, ha egy normális anya nem szeretné hogy a fia cigányok közé kerüljön?


Tényleg nagyon alja a magyar társadalom, tulajdonképpen az itt sznobozók sem állnak távol a cigány értékrendektől.


Én inkább megfordítom a dolgot! Én azokat a cigányokat sajnálom, akik a többség ultra tróger és civilizálatlan viselkedése miatt a peremre szorulnak. A rasszizmus bélyege meg nettó álhumanizmus. Abból is az legerőszakosabbik fajtából. Egy ici picit egyirányú, feltételek nélküli elfogadás??? Hagyjuk már!



... És igen, vannak még normális családok, ahol féltik a szülők a gyerekeiket! Bár itt a gyk-n a normális család, normális szülő fogalma a többségnél ismeretlen dolog.

2021. aug. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
55%
Azért ne essünk át a ló másik oldalára. A fiam gimis volt amikor összejött egy szintén gimis félroma lánnyal. Én se örültem Neki amikor láttam,h rámenős,már rég túlvan x számú pasin. Igen,okos volt,fősulit kezdett,de közben lett egy élettarsa és 2 gyereke,20 évesen,majd 23 évesen egyedül maradt. Mára,27 éves,a sokadik apukajelöltön van túl. Nem bántam,hogy megszakadt a kapcsolatuk. Teljesen más az értékrendjük,legalábbis a többségnek.
2021. aug. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!